Hlavní obsah stránky

Enzycol DNA 100 + 40 tbl.

  • Enzycol DNA 100 + 40 tbl.
Enzycol DNA 100 + 40 tbl.

Enzycol DNA je doplněk stravy, který napomáhá k optimální hladině a regulaci kyseliny močové v těle. Nabízí unikátní složení kyselé višně, kurkuminu, extraktu z pistácie a celerových semínek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSimply You

Popis

Enzycol DNA je doplněk stravy, který napomáhá k optimální hladině a regulaci kyseliny močové v těle. Nabízí unikátní složení kyselé višně, kurkuminu, extraktu z pistácie a celerových semínek.

Klíčové vlastnosti
  • správná funkce močových cest

  • optimální hladina kyseliny močové

  • podpora vylučování a diurézy

  • normální stav kloubů

Enzycol DNA

Tento unikátní doplněk stravy zajišťuje správné fungování močových cest a zároveň napomáhá k ideálnímu fungování vašich kloubů. Je vhodný pro osoby se zvýšenou hladinou kyseliny močové v krvi.

Enzycol DNA 100 + 40 tbl.
Aktivní látky

Celerová semínka obsažená v tobolkách podporují diurézu, tedy vylučování moči, což zajišťuje vyplavení přebytečné kyseliny močové ven z těla. Kurkumin má příznivý vliv na normální stav kloubů a působí jako antioxidant. Kyselá višeň pak napomáhá celkovému vylučování. Všechny tyto složky představují bohaté zdroje luteolinu a apigeninu, které pozitivně ovlivňují hladinu kyseliny močové. Součástí je i velké množství anthokyaninů, látek, které působí protizánětlivě.

Složení

Jedna tobolka obsahuje Multi Clean UPTM komplex 535 mg, extrakt z plodu višně (Prunus cerasus) 200 mg, extrakt ze semen celeru (Apium graveolens) 150 mg, extrakt ze semen pistácie (Pistacia vera) 160 mg, kurkumin 25 mg, vitamin C (L-askorbová kyselina) 20 mg (25 % RHP), plnidlo: bezlepkovou kukuřičnou vlákninu, protispékavou látku: stearan hořečnatý, tobolku: želatinu a barvivo: oxid titaničitý.

Balení a dávkování

Krabička obsahuje 140 tobolek, přičemž denně je doporučeno konzumovat 2 tobolky, jednu ráno a jednu večer, a to po dobu 2 - 3 měsíců. Přípravek užívejte na lačno, alespoň 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Důkladně zapijte tekutinou. Přípravek skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě 15 - 25 °C a mimo dosah dětí.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Počet tablet140
Forma přípravkutablety
BIOne

Články k tématu

Domácnost a zahradaDoplňky stravy: Jak vybrat ty pravé přímo pro vás

Doplňky stravy jsou v dnešní době téměř nezbytností. Jedná se o pomocníky obsahující vitaminy, minerály a další prospěšné látky, které pomáhají našemu organismu. Dodávají tělu chybějící látky…

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty Simply You

Všechny přírodní produkty Simply You