Hlavní obsah stránky

MycoMedica BetaGlukan Biocell 90 cps.

Přírodní produkt MycoMedica BetaGlukan Biocell 90 cps.

BetaGlukan Biocell je přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který se získává moderními technologickými postupy z kvasinek Sacharomyces cerevisiae. MycoMedica BetaGlukan Biocell dosahuje díky speciálním postupům vysoké čistoty minimálně 70 %.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMycoMedica

Popis

BetaGlukan Biocell je přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který se získává moderními technologickými postupy z kvasinek Sacharomyces cerevisiae. MycoMedica BetaGlukan Biocell dosahuje díky speciálním postupům vysoké čistoty minimálně 70 %. Díky tomu dokáže pracovat již 2 hodiny od podání. Přidaná Acerola (nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnost betaglukanu. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Síla přípravku320 mg
BIOano
Počet tablet90
Forma přípravkukapsle

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty MycoMedica

Všechny přírodní produkty MycoMedica