Hlavní obsah stránky

Energy Gynex

  • Přírodní produkt Energy Gynex
  • Přírodní produkt Energy Gynex
  • Přírodní produkt Energy Gynex
  • Přírodní produkt Energy Gynex
Přírodní produkt Energy Gynex

Energy Group Gynex je doplněk stravy, který obsahuje extrakty z bylin a směs přírodních silic. Bylinný regenerační přípravek upravuje především činnost hormonálního systému, uplatňuje se u gynekologických obtíží a dalších poruch souvisejících se žlázami s vnitřní sekrecí.

Vybrat variantu (3)

Energy Gynex 30 ml

3 varianty pro
Energy Gynex

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuENERGY

Popis

Energy Group Gynex je doplněk stravy, který obsahuje extrakty z bylin a směs přírodních silic. Bylinný regenerační přípravek upravuje především činnost hormonálního systému, uplatňuje se u gynekologických obtíží a dalších poruch souvisejících se žlázami s vnitřní sekrecí.

Klíčové vlastnosti
  • bylinný koncentrát
  • obsah éterických olejů
  • detoxikační účinky
  • regenerační účinky
  • podpora funkcí těla

Harmonizující bylinný přípravek Energy Group Gynex 30 ml

Bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky. Účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

kapky Energy Gynex
Pomáhá na více úrovních

Gynex je bioinformační širokospektrální regenerační bylinný přípravek ve formě kapek, určený převážně pro ženy. Má příznivý vliv na hormonální systém a potlačuje negativní projevy s ním spojené. Obsahuje byliny, které zajišťují komfort před i během menstruace, či v období menopauzy. Mají také příznivý vliv na sexuální zdraví. Kromě bylinných výtažků v sobě skrývá i éterické oleje ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

přípravek Energy Gynex
Vhodný i pro muže

Přípravek celkově vyrovnává výkyvy organismu na psychické i hormonální úrovni, a to jak u žen, tak i mužů. Díky své receptuře vytvořené z prvotřídních a pečlivě vybraných extraktů bylin působí antioxidačně, podporuje odolnost těla, imunitní systém, rovnováhu vaginální mikroflóry, působí na hormonální systém a má celkově velmi příznivý vliv na ženské reprodukční orgány. Pro velký obsah fytoestrogenů je vhodný i pro muže, protože fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů.

doplněk stravy Energy Gynex
Na vlně fytohormonů

Gynex obsahuje fytohormony, což jsou látky podobné lidským hormonům. Jsou to především látky z rostlin a humáty, které mají estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemických látek. Má velmi dobrý vliv na normální činnost ženských orgánů. Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Gynex z hlediska psychiky pomáhá v obtížných situacích adaptace, lenosti a nezájmu, sebelítosti, přílišné starostlivosti, poruchy paměti a soustředěnosti nebo emoční lability.

Doporučené dávkování

Pro dospělé 2-7 kapek 1-3× denně. Pro děti od 12 let 7 kapek za den. Pro děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku se doporučuje zvýšit příjem tekutin.

Účinné složky

Bylinný extrakt 82,6 % (trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský, jetel luční, hluchavka bílá, kontryhel obecný, brusnice borůvka a krvavec toten), směs přírodních silic (anýzová, badyánová, fenyklová, grepová oplodí, kardamomová, majoránková, mátová polej, nardová a řebříčková).

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Objem30 ml
Forma přípravkutekuté
BIOne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty ENERGY

Všechny přírodní produkty ENERGY