Hlavní obsah stránky

Skull & Bones PC krabicová verze

  • Skull & Bones PC krabicová verze
Skull & Bones PC krabicová verze

Skull and Bones slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství, plné plundrování a soubojů ve vlnách Indického oceánu. Vaším úkolem bude stát se tím nejlegendárnějším, největším a nejobávanějším pirátem široko daleko.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Počítačové hry Ubisoft

Všechny počítačové hry Ubisoft

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Skull and Bones slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství, plné plundrování a soubojů ve vlnách Indického oceánu. Vaším úkolem bude stát se tím nejlegendárnějším, největším a nejobávanějším pirátem široko daleko. Hra nabídne robustní RPG prvky, vylepšování korábů, PvP souboje i vytváření společných pirátských gangů.

Klíčové vlastnosti
  • vyzkoušejte své pirátské schopnosti
  • užijte si online PvP souboje
  • vyberte si tu správnou loď

Pirátské dobrodružství Skull & Bones

Je zlatý věk pirátství. Odpadličtí kapitáni ovládají nejmocnější zbraně na Zemi - válečné lodě. Ve Skull and Bones jste nenasytný, povýšený pirátský kapitán, který odmítl královo odpuštění. Když nemáte co ztratit, plavíte se z Karibiku do Indického oceánu, exotické a nezkrocené hranice plné bohatství.

Staňte se nejvlivnějším kapitánem

Během cesty stavíte loďstvo, které si můžete přizpůsobovat, vítězit na lukrativních obchodních cestách a porazit pirátské rivaly nebo jiné hráče. Chcete-li přežít , musíte se spojit s dalšími pirátskými kapitány, abyste vytvořili ten nejvlivnější spolek. Připojte se do boje o nadvládu nad Indickým oceánem.

Parametry

Žánrakční
Věk od18 roků
Hodnocení PEGI18
Česká lokalizacebez české lokalizace
ESRB ratingM
Indiene

Hodnocení a recenze