Hlavní obsah stránky

Ravensburger GraviTrax PRO Vertical 33 ks

  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Vertical 33 ks
  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Vertical 33 ks
  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Vertical 33 ks
Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Vertical 33 ks

Stavebnice Ravensburger GraviTrax PRO Vertical je rozšířením populární stavebnice GraviTrax. Je kompatibilní se všemi díly této stavebnice.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRavensburger

Popis

Stavebnice Ravensburger GraviTrax PRO Vertical je rozšířením populární stavebnice GraviTrax. Je kompatibilní se všemi díly této stavebnice. Z jejich unikátních dílů sestrojíte jedinečnou kuličkovou dráhu plnou sjezdů, zatáček, výškových rozdílů a pater.

Při stavbě dráhy si procvičíte fyzikální zákony, překonáte mnoho výzev a hlavně si pak užijete závod kuliček. Ravensburger GraviTrax PRO Vertical obsahuje dílky pro sestavení sloupů, stěn a balkonů. Je určená pro děti od 8 let, u kterých prověří jejich zručnost a kreativitu.

Kuličková dráha Gravitrax startovní sada
Set pro rozšíření startovní sady Gravitrax

Tento produkt je jedním z rozšíření vhodných pro GraviTrax a umožní vám postavit si vlastní skladbu kuličkových drah. S pomocí množství nejrůznějších stavebních dílů a kolejí je možné při šikovném používání fyzikálních zákonů naplánovat, vyzkoušet a realizovat akční dráhy. Připravené kartičky s úkoly usnadní začátky volného stavění a konstrukce za pomoci nejrůznějších logických a akčních dílů.

Parametry

Věk dítěte8 let
Materiál dráhyplast
Počet dílků33
Produktové číslo2613044

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuličkové dráhy Ravensburger

Všechny kuličkové dráhy Ravensburger