Hlavní obsah stránky

Ravensburger GraviTrax Junior Můj svět startovní sada 200 ks

  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax Junior Můj svět startovní sada 200 ks
  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax Junior Můj svět startovní sada 200 ks
Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax Junior Můj svět startovní sada 200 ks

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRavensburger

Popis

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. Děti si při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

Startovací sada GraviTrax Junior Můj svět obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít stavět a ponořit se do světů džungle, ledu, pouště a oceánu. S různými prvky a figurkami zvířat vyrobených z dřevěného bioplastu mohou děti zažít zblízka 4 tematické světy, které si mohou při hře vyzdobit.

Set pro rozšíření startovní sady Gravitrax

Tento produkt je jedním z rozšíření vhodných pro GraviTrax a umožní vám postavit si vlastní skladbu kuličkových drah. S pomocí množství nejrůznějších stavebních dílů a kolejí je možné při šikovném používání fyzikálních zákonů naplánovat, vyzkoušet a realizovat akční dráhy. Připravené kartičky s úkoly usnadní začátky volného stavění a konstrukce za pomoci nejrůznějších logických a akčních dílů.

Parametry

Věk dítěte3 roky
Počet dílků200
Pro nejmenšíano
Magnetickáne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuličkové dráhy Ravensburger

Všechny kuličkové dráhy Ravensburger