Hlavní obsah stránky

Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada Extreme 185 ks

Hrají si vaše děti rády se stavebnicemi? Potom byste mohli dětem pořídit stavebnici Ravensburger, jenž se jim dozajista bude líbit. Stavebnici můžete pořídit pro holky i kluky od 8 let.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRavensburger

Popis

Hrají si vaše děti rády se stavebnicemi? Potom byste mohli dětem pořídit stavebnici Ravensburger, jenž se jim dozajista bude líbit. Stavebnici můžete pořídit pro holky i kluky od 8 let. Dohromady je potřeba poskládat 185 dílků.

Kuličková dráha Gravitrax startovní sada

Tento produkt je jedním z rozšíření vhodných pro GraviTrax a umožní vám postavit si vlastní skladbu kuličkových drah. S pomocí množství nejrůznějších stavebních dílů a kolejí je možné při šikovném používání fyzikálních zákonů naplánovat, vyzkoušet a realizovat akční dráhy. Připravené kartičky s úkoly usnadní začátky volného stavění a konstrukce za pomoci nejrůznějších logických a akčních dílů.

Parametry

Věk dítěte8 let
Materiál dráhyplast
Počet dílků185
Produktové číslo27019

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuličkové dráhy Ravensburger

Všechny kuličkové dráhy Ravensburger