Hlavní obsah stránky

Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada 153 kusů

  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada 153 kusů
  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada 153 kusů
  • Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada 153 kusů
Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada 153 kusů

Postavte si svoji vlastní unikátní kuličkovou dráhu a vyzkoušejte limity fyzikálních zákonů. Stavebnice Ravensburger GraviTrax Vertical Starter Set poskytne celkem 153 kusů a konstrukčních dílů, které vám umožní stavět tratě do různých výšek, vytvářet zatáčky a strmé sjezdy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRavensburger

Popis

Postavte si svoji vlastní unikátní kuličkovou dráhu a vyzkoušejte limity fyzikálních zákonů. Stavebnice Ravensburger GraviTrax Vertical Starter Set poskytne celkem 153 kusů a konstrukčních dílů, které vám umožní stavět tratě do různých výšek, vytvářet zatáčky a strmé sjezdy. Potrénujte si svoji dovednost a obrazotvornost.

Klíčové vlastnosti:
  • unikátní kuličková stavebnice
  • sada obsahuje 153 kusů
  • rozvíjí kreativitu a fantazii
  • pro děti od 8 let
  • možnost dalšího rozšíření
  • mobilní aplikace GraviTrax

Kuličková stavebnice Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada 153 kusů

Tato startovní sada stavebnice GraviTrax PRO od německého výrobce Ravensburger vám umožní postavit si vlastní skladbu kuličkových drah. S touto startovní sadou snadno vytvoříte trojrozměrné struktury plné stěnových překážek, propastí, různě vysokých sloupů a balkónů. Záleží jen na vás, jak zakomponujete jednotlivé stavební prvky pro dráhu kuličky.

stavebnice Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada
Fyzika hrou

Se 153 díly snadno vybudujete rozmanitý systém vertikálních kuličkových tratí, které budou zcela podléhat Newtonovu gravitačnímu zákonu. V této sadě můžete zakomponovat stavební díly a prvky tak, aby vytvářely speciální akční body, které musí kulička překonat, než se dostane k cíli. Kulička tak projde všechny vaše nástrahy pouze s pomocí magnetické síly, kinetiky a gravitace. Hravou formou se tak děti, ale i dospělí vzdělávají a rozvíjí svoji fantazii. Samotné skládání jednotlivých drah navíc prověří vaši zručnost a vynalézavost.

stavebnice Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada
Nekonečný svět kuličkové dráhy

Tato sada GraviTrax PRO je ideálním startovním bodem, jak se seznámit s neomezeným světem kuličkových drah plných výzev. Pokud by někomu nestačil tento svět, má stavebnice další návazná rozšíření, například Ravensburger GraviTrax Výtah nebo Ravensburger GraviTrax Tunely, která rozšíří tuto sadu o další inovativní díly. Díly těchto rozšíření jsou plně kompatibilní se základními a konstrukčními prvky této základní sady stavebnice.

Chytrá pomoc

Nedovede si vlastní dráhu představit a tužka a papír nestačí? Vyzkoušejte bezplatnou mobilní aplikaci GraviTrax, která vám pomůže zformovat vaše velkolepé plány a následně je předvést s různými kuličkami a z různých pohledů. Vyzkoušejte tak i neproveditelné a zkuste vaše nápady převést do reality.

Parametry

Věk dítěte8 let
Materiál dráhyplast
Počet dílků153
Produktové číslo268320

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuličkové dráhy Ravensburger

Všechny kuličkové dráhy Ravensburger