Hlavní obsah stránky

Orion Nature nůž na máslo 10,5 cm

  • kuchyňský nůž Orion Nature nůž na máslo 10,5 cm
kuchyňský nůž Orion Nature nůž na máslo 10,5 cm

Dřevěný nůž Orion Nature s délkou ostří 10,5 cm je určen ke krájení a roztírání másla pokojové teploty, margarínu, tavených sýrů a pomazánek. Protože na snídani není nic lepšího, než čerstvé pečivo, houstičky, croissant s kvalitním máslem nebo marmeládou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOrion

Popis

Dřevěný nůž Orion Nature s délkou ostří 10,5 cm je určen ke krájení a roztírání másla pokojové teploty, margarínu, tavených sýrů a pomazánek. Protože na snídani není nic lepšího, než čerstvé pečivo, houstičky, croissant s kvalitním máslem nebo marmeládou. Navíc dřevěný nůž lze použít i ke krájení rozváleného těsta na oblíbené cukroví nebo moučníky na silikonovém vále nebo na plechu s nepřilnavým povrchem, kde budete mít jistotu, že jej nepoškrábe. Bukové dřevo lze mýt ručně bez dlouhého namáčení ve vodě. Celková délka nože je 19 cm, délka čepele 10,5 cm.

Parametry

Materiál čepelebambus
Elektrickýne
Blokne
Materiál rukojetibambus
Sadane
Produktové číslo06432591

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Kuchyňské nože Orion