Hlavní obsah stránky

Nikon D850

  • digitální zrcadlovka Nikon D850
digitální zrcadlovka Nikon D850

Nikon D850 poskytne fotografům používajícím plnoformátové fotoaparáty nepřekonatelnou kombinaci vysokého rozlišení, rychlosti a citlivosti k působení světla. Tato digitální jednooká zrcadlovka formátu FX poskytuje perfektní výsledky v ateliéru i na nejvzdálenějších místech na zemi – posouvá dokonalost na zcela novou úroveň.

Vybrat variantu (2)

Nikon D850 + 24-120 mm VR

2 varianty pro
Nikon D850

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikon

Popis

Nikon D850 poskytne fotografům používajícím plnoformátové fotoaparáty nepřekonatelnou kombinaci vysokého rozlišení, rychlosti a citlivosti k působení světla. Tato digitální jednooká zrcadlovka formátu FX poskytuje perfektní výsledky v ateliéru i na nejvzdálenějších místech na zemi – posouvá dokonalost na zcela novou úroveň. Bez ohledu na to, jestli jde o fotografii přírody, komerční sportovní fotografii, svatební, módní fotografii nebo videosekvence,

Parametry

Rozlišení snímače45,7 MPx
Velikost snímačefull frame
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO25 600
Maximální ohnisková vzdálenost120 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální zrcadlovky Nikon