Hlavní obsah stránky

Sony Alpha A7S III

  • digitální zrcadlovka Sony Alpha A7S III
digitální zrcadlovka Sony Alpha A7S III

Působivá rychlost, která posunula řadu S na zcela novou úroveň vyjádření filmů Full-Frame, je zkombinována s citlivostí a nízkým šumem, aby doplnila nabídku o dříve nemožné záběry ve 4K, a to s využitím vysokého dynamického rozsahu, dechberoucího ostření a silné stabilizace obrazu. Váš nový kreativní potenciál už čeká.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Působivá rychlost, která posunula řadu S na zcela novou úroveň vyjádření filmů Full-Frame, je zkombinována s citlivostí a nízkým šumem, aby doplnila nabídku o dříve nemožné záběry ve 4K, a to s využitím vysokého dynamického rozsahu, dechberoucího ostření a silné stabilizace obrazu. Váš nový kreativní potenciál už čeká. Fotoaparát Alpha A7S III opět zvyšuje laťku pro tvůrce filmů prostřednictvím mimořádně výkonných funkcí pro filmy Full-Frame, včetně

Parametry

Rozlišení snímače12,1 MPx
Velikost snímačefull frame
Nejkratší expoziční čas1/8000 s
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO102 400
Velikost displeje3"

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat