Hlavní obsah stránky

Nikon D7500

  • Digitální zrcadlovka Nikon D7500
  • Digitální zrcadlovka Nikon D7500
  • Digitální zrcadlovka Nikon D7500
Digitální zrcadlovka Nikon D7500

Digitální zrcadlovka Nikon D7500 tělo: Pokračovatel modelu D5300 prošel zlepšením, aby sedl fotografovi po stránce ergonomie, posloužil s větší výdrží i většími možnostmi fotografování. Především rozšířenou citlivostí ISO na 25600 dosáhnete lepších výsledků za špatného osvětlení i při nočním snímání bez blesku, kdy vaše snímky vyniknou barevností a hloubkou.

Vybrat variantu (3)

Nikon D7500 tělo, černý

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikon

Popis

Digitální zrcadlovka Nikon D7500 tělo: Pokračovatel modelu D5300 prošel zlepšením, aby sedl fotografovi po stránce ergonomie, posloužil s větší výdrží i většími možnostmi fotografování. Především rozšířenou citlivostí ISO na 25600 dosáhnete lepších výsledků za špatného osvětlení i při nočním snímání bez blesku, kdy vaše snímky vyniknou barevností a hloubkou. Zrcadlovka je také oproti předchozímu modelu menší, lehčí, na stejnou baterii vydrží až o třetinu více a má dotykový displej pro jednodušší ovládání.

Parametry

Rozlišení snímače20,9 MPx
Velikost snímače1 palec
Nejkratší expoziční čas1/8000 s
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO51 200
Velikost displeje3,2"

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Digitální zrcadlovky Nikon