Hlavní obsah stránky

Canon EOS 90D

Canon EOS 90D je vybaven zbrusu novým 32,5Mpx APS-C CMOS Dual Pixel Senzorem, 45 zaostřovacími body (všechny křížové) a rozpoznáváním obličejů i při použití optického hledáčku. Senzor je vybaven možností záznamu 4K videa 30p a FullHD 120p bez ořezu a 4K s použitím spolehlivého DualPixel ostření.

Vybrat variantu (3)

Canon EOS 90D tělo

3 varianty pro
Canon EOS 90D

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Canon EOS 90D je vybaven zbrusu novým 32,5Mpx APS-C CMOS Dual Pixel Senzorem, 45 zaostřovacími body (všechny křížové) a rozpoznáváním obličejů i při použití optického hledáčku. Senzor je vybaven možností záznamu 4K videa 30p a FullHD 120p bez ořezu a 4K s použitím spolehlivého DualPixel ostření. Vysoká výdrž baterie 1300 snímků, sekvenční snímání v plném rozlišení 10 sn./s. Další novinkou je joystick na zadní straně pro pohodlnější ovládání.

Klíčové vlastnosti
  • snímač APS-C s rozlišením 32,5 MPx
  • snímání rychlostí 10 sn./s
  • Wi-Fi a Bluetooth
  • filmy až ve 4K rozlišení

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D nabízí dokonalou rovnováhu mezi vynikající ergonomií, rychlostí, kvalitou obrazu a vysokou přenosností. Špičkový

Parametry

Rozlišení snímače32,5 MPx
Hmotnost701 g
Výklopný displejano
Velikost displeje3"
Natáčení Full HD videaano
Dotykový displejano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální zrcadlovky Canon