Hlavní obsah stránky

Muc-Off Bike Care Essentials Kit

  • Muc-Off Bike Care Essentials Kit
  • Muc-Off Bike Care Essentials Kit
  • Muc-Off Bike Care Essentials Kit
  • Muc-Off Bike Care Essentials Kit
Muc-Off Bike Care Essentials Kit

Muc-Off Bike Essentials Cleaning Kit praktická sada pro základní mytí a konzervaci v dárkovém balení sada obsahuje: Nanotech Bike Cleaner Bike Spray  Wheel&Component Brush mikrobuněčnou hobu   Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má "Nanotech složení" neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je carbon, elox nebo chrom.Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný.Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

Muc-Off Bike Essentials Cleaning Kit praktická sada pro základní mytí a konzervaci v dárkovém balení sada obsahuje: Nanotech Bike Cleaner Bike Spray  Wheel&Component Brush mikrobuněčnou hobu   Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má "Nanotech složení" neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off