Hlavní obsah stránky

olej MUC-OFF MO-94 sprej 400ml 1+1

  • olej MUC-OFF MO-94 sprej 400ml 1+1
olej MUC-OFF MO-94 sprej 400ml 1+1

- všestranný přípravek, který pokryje všechny vaše základní požadavky - víceúčelové použití ke konzervaci, mazání i ochraně - rychle a efektivně proniká korozí a lubrikuje - speciální složení s teflonem (P.T.F.E.) - určen k použití na řetězy, šrouby, panty, zámky a jiné pohyblivé části - na ošetřených částech vytváří suchou ochrannou vrstvu - disperzní účinek - prevence koroze, uvolňuje zarezlé nebo zatuhlé spoje - eliminuje ulpívání nečistot mezi každým mytím - bezpečný při použití na kov, chrom, gumu i carbon Aplikace: Před aplikací pečlivě protřepte nádobku s přípravkem a poté naneste na požadovaná místa. Abyste zajistili, že ochranná teflonová složka zůstane na místě, pošetřené části neotírejte.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

- všestranný přípravek, který pokryje všechny vaše základní požadavky - víceúčelové použití ke konzervaci, mazání i ochraně - rychle a efektivně proniká korozí a lubrikuje - speciální složení s teflonem (P.T.F.E.) - určen k použití na řetězy, šrouby, panty, zámky a jiné pohyblivé části - na ošetřených částech vytváří suchou ochrannou vrstvu - disperzní účinek - prevence koroze, uvolňuje zarezlé nebo zatuhlé spoje - eliminuje ulpívání nečistot mezi každým

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off