Hlavní obsah stránky

Muc-Off Premium Anti-Fog Treatment 35 ml

Motokosmetika Muc-Off Premium Anti-Fog Treatment 35 ml

Muc Off Premium Anti Fog Treatment má silné proti-lžící složení, které vytváří mikroskopicky tenký transparentní proti-mlžící povlak. Muc Off Premium Anti Fog Treatment je založen na patentované vodě absorbující technologii a povrchové ochranné vrstvě, která napomáhá udržet čistý a jasný výhled dokonce i při vysokém fyzickém nasazení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

Muc Off Premium Anti Fog Treatment má silné proti-lžící složení, které vytváří mikroskopicky tenký transparentní proti-mlžící povlak. Muc Off Premium Anti Fog Treatment je založen na patentované vodě absorbující technologii a povrchové ochranné vrstvě, která napomáhá udržet čistý a jasný výhled dokonce i při vysokém fyzickém nasazení. Pokročilé složení přípravku umožňuje rychlou a bezpečnou aplikaci zanechávající mikroskopicky tenkou a čirou vrstvu zabraňující mlžení.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off