Hlavní obsah stránky

pračka řetězu MUC-OFF Chain Doc

  • pračka řetězu MUC-OFF Chain Doc
pračka řetězu MUC-OFF Chain Doc

Muc-Off Bike Chain Doc Kit - je sada určená k snadné a rychlé péči o cyklistické řetězy - snadné použití jednoduchým zaklapnutím mechanismu přes řetěz vyžadující minimální úsilím - nabízí jedno z řešení pro dosažení optimálního výsledku bezproblémové údržby kola. - odolný rotující kartáč rychle a bezpečně odstraňuje i silnou špínu - odstraňuje i tu nejtužší špínu dokonce včetně vodě odolných maziv a olejů zanechávajících voskovou vrstvu - čistý řetěz již za 19 vteřin - obsahuje 400ml Muc Off Chain Cleaner ve spreji Aplikace: KROK1: Postavte kolo na stojan a přehoďte na střední kolečko přesmykovače a třetí nejmenší kolečko na kazetě, aby bylo zajištěno optimální napětí řetězu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

Muc-Off Bike Chain Doc Kit - je sada určená k snadné a rychlé péči o cyklistické řetězy - snadné použití jednoduchým zaklapnutím mechanismu přes řetěz vyžadující minimální úsilím - nabízí jedno z řešení pro dosažení optimálního výsledku bezproblémové údržby kola. - odolný rotující kartáč rychle a bezpečně odstraňuje i silnou špínu - odstraňuje i tu nejtužší špínu dokonce včetně vodě odolných maziv a olejů zanechávajících voskovou vrstvu - čistý řetěz již

Parametry

Produktové číslo29990

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off