Hlavní obsah stránky

čistič MUC-OFF Helmet&Visor cleaner 250ml

  • čistič MUC-OFF Helmet&Visor cleaner 250ml
čistič MUC-OFF Helmet&Visor cleaner 250ml

Muc Off Helmet&Visor Cleaner 250ml - pH neutrální složení sloužící k doplnění rozprašovače 35ml, který naplní 7x - plně biologicky odbouratelný - neobsahuje alkohol, amoniak ani žádná rozpouštědla - obsahuje de-ionizovanou vodu, která je doporučena k čištění většinou výrobců helem - anti-statický a anti-bakteriální účinek - po vyleštění zanechává povrch bez šmouh - ideální zejména pro čištění na cestách - použitelný na obrazovky, zrcadla, brýle atd..... Přípravek se silným antistatickým účinkem původně vyvinutý pro elektrotechnický průmysl k čištění a ošetřování obrazovek, LCD monitorů ale také například zrcadel.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

Muc Off Helmet&Visor Cleaner 250ml - pH neutrální složení sloužící k doplnění rozprašovače 35ml, který naplní 7x - plně biologicky odbouratelný - neobsahuje alkohol, amoniak ani žádná rozpouštědla - obsahuje de-ionizovanou vodu, která je doporučena k čištění většinou výrobců helem - anti-statický a anti-bakteriální účinek - po vyleštění zanechává povrch bez šmouh - ideální zejména pro čištění na cestách - použitelný na obrazovky, zrcadla, brýle atd.....

Parametry

Produktové číslo219

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off