Hlavní obsah stránky

impregnační sprej MUC-OFF Silicone Shine 500ml

  • impregnační sprej MUC-OFF Silicone Shine 500ml
impregnační sprej MUC-OFF Silicone Shine 500ml

MUC-OFF SILICONE SHINE 500ml silikonový sprej * je bedna s nářadím v plechovce! Vše v jednom - restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana* obnovuje barvy a sytost všech dílům * zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech* bezbarvý, bez zápachu a nezanechává skvrny* snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk* ideální pro použití na blatníky offroad strojů, které chrání před nabalováním bláta!* ale pozor, vynikající i na interiéry automobilů Silicon Shine je zcela bezpečný k lakovaným, chromovaným a kovovým partiím, ke carbonovým dílům a jiným kompozitům. Nerozežírá ani nezměkčuje povrch gumových či plastikových dílů, jako to dělají některé jiné hydrocarbonové spreje.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

MUC-OFF SILICONE SHINE 500ml silikonový sprej * je bedna s nářadím v plechovce! Vše v jednom - restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana* obnovuje barvy a sytost všech dílům * zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech* bezbarvý, bez zápachu a nezanechává skvrny* snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk* ideální pro použití na blatníky offroad strojů, které chrání před nabalováním bláta!* ale pozor, vynikající i na interiéry

Parametry

Produktové číslo29972

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off