Hlavní obsah stránky

Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek (2020, pevná)

  • kniha Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek (2020, pevná)
  • kniha Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek (2020, pevná)
kniha Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek (2020, pevná)

Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá. Jak rafinovaně vylepšit laskonky, žloutkové řezy či větrníčky a do kterého zákusku přidat špetku pepře nebo chilli? Neptejte se a raději pečte a ochutnávejte.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXYZ

Popis

Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá. Jak rafinovaně vylepšit laskonky, žloutkové řezy či větrníčky a do kterého zákusku přidat špetku pepře nebo chilli? Neptejte se a raději pečte a ochutnávejte. Recepty prestižními cenami ověnčeného cukráře, který pekl i pro britskou královnu, mají pouze jednu nevýhodu: nikdy nebudete mít dost. Bon appétit.

Klíčové vlastnosti
  • 47 receptů
  • nejnovější trendy v cukrařině
  • nejlepší cukrářské recepty
  • od autora, který pekl pro královnu

Moderní česká cukrařina od autora Josefa Maršálka

I cukrářské řemeslo si zaslouží svého kreativního designéra – a Josef Maršálek je jedním z nejlepších. Prestižními cenami ověnčený cukrář pracoval více než sedm let v londýnském kulinárním týmu luxusního domu Harrods, pekl pro britskou královnu, cestoval po světě, sbíral zkušenosti v Americe i v Indii a udával cukrářské trendy celému světu. A teď sepsal na základě svých zkušeností kuchařku dostupnou pro všechny.

Josef Maršálek Moderní česká cukrařina
Od klasiky po moderní recepty

V knize Moderní česká cukrařina najdete 47 nejoblíbenějších receptů Josefa Maršálka zahrnujících českou klasiku i moderní dobroty a můžete se inspirovat osvědčenými cukrářskými triky nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Nechte se zlákat a přijměte pozvání do sladkého světa plného lahodných krémů, křupavých těst, neodolatelných moučníků a sametových polev – do světa, který si ode dneška můžete upéct a připravit sami doma.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Druh kuchyněčeská
Produktové číslo978-80-7597-624-6
Počet stran192
Vazbapevná / vázaná
Druh kuchařkypečení a moučníky

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuchařky a nápoje XYZ