Recenze Life Extension NAD+ Cell Regenerator Nicotinamide Riboside 300 mg 30 cps.

Nikotinamid ribosid spolu s Resveratrolem pomáhá v boji proti stárnutí buněk a podporuje produkci buněčné energie. Rovněž může pomoci udržovat normální kognitivní funkce a zdravou hladinu cukru v krvi. Pocity obecné únavy a nedostatku motivace mohou být způsobeny poklesem hladin NAD + v průběhu času. NAD +, který se nachází v každé buňce, je koenzym, který usnadňuje produkci ATP.

Porovnat ceny od 1 266 Kč

Registrovaný uživatel3. června 2022

Informace od D. Sinclair

O K

Registrovaný uživatel27. března 2022

Ještě nevím, beru druhý měsíc výsledky se mají dostavit nejdříve za tři měsíce. Ale mám pocit, že už teď mám více energie.

Zatím žádné

Registrovaný uživatel15. února 2022

Výborný produkt, podpora při očkování proti nasledku očkování covid

Vše ok

Koupíme znovu

Registrovaný uživatel8. ledna 2022

Spokojená moc moc,

Registrovaný uživatel31. října 2021

Zatím užíváme teprve cca měsíc, takže těžko komplexněji hodnotit … každopádně oba cítíme menší únavu, resp. daleko víc energie, líp se spí a přestali jsme mít chuť na některé potraviny. Plánujeme užívat tři měsíce a pak uvidíme.

Určitě doporučuji vyzkoušet, i když se jedná o dražší produkt, stojí to určitě za to.

Registrovaný uživatel31. října 2021

Mám více energie