Hlavní obsah stránky

LEGO Icons 10309 Sukulenty

  • Stavebnice LEGO LEGO Icons 10309 Sukulenty
  • Stavebnice LEGO LEGO Icons 10309 Sukulenty
  • Stavebnice LEGO LEGO Icons 10309 Sukulenty
Stavebnice LEGO LEGO Icons 10309 Sukulenty

Sukulenty jsou vstupenkou do světa pokojových rostlin, které zároveň v interiéru plní estetický účel. Nyní si můžete se stavebnicí LEGO Creator Expert 10309 vychutnat stavitelský projekt pro dospělé a postavit si elegantní výstavní model, který obohatí váš domov.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Sukulenty jsou vstupenkou do světa pokojových rostlin, které zároveň v interiéru plní estetický účel. Nyní si můžete se stavebnicí LEGO Creator Expert 10309 vychutnat stavitelský projekt pro dospělé a postavit si elegantní výstavní model, který obohatí váš domov. Balení obsahuje 771 dílků.

S LEGO Creator Expert je tu opravdová výzva pro pokročilé stavitele. Tato řada obsahuje spoustu kultovních modelů a setkáte se i se sadami, které obsahují až 1200 dílků. Najdete zde třeba vozidla, modulární domy, světoznámé budovy, zábavní parky a motivy ročních období. Modely mají autentické prvky a spoustu zábavných detailů, a tak se z nich stávají skvělé výstavní kousky. Zažijte pocit nostalgie a hodiny zábavy s LEGO Creator Expert.

Parametry

Věk dítěte18 let
Počet dílků771
Typ stavebniceKvětiny
LEGO sérieIcons
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo10309

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO