Hlavní obsah stránky

LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron

  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron
  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron
  • Stavebnice LEGO LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron
Stavebnice LEGO LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron

Děti, které baví závodní auta, mohou otestovat své dovednosti při stavění této stavebnice LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron. Při stavění zjistí, jak funguje skutečné elektrické auto Audi postavené do náročných podmínek pouště při Rallye Paříž-Dakar.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Děti, které baví závodní auta, mohou otestovat své dovednosti při stavění této stavebnice LEGO Technic 42160 Audi RS Q e-tron. Při stavění zjistí, jak funguje skutečné elektrické auto Audi postavené do náročných podmínek pouště při Rallye Paříž-Dakar. Tento model obsahuje realistické detaily jako jsou nezávislé tlumiče na každém ze 4 kol. Aplikace Control+ dává dětem příležitost závodní auto otestovat a jezdit s ním dozadu a dopředu a řídit ho.

Stavebnice z řady LEGO Technic jsou inspirované skutečnými stroji, vozidly a všemožnou technikou. LEGO Technic nadchne především starší děti, ale stejně dobře si s ní vyhrají i dospělí. S využitím dalších řad stavebnice LEGO můžete stavět a rozšiřovat modely na větší a funkční celky.

Parametry

Věk dítěte10 let
Počet dílků914
Typ stavebniceAuto
LEGO sérieTechnic
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo42160

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO