Hlavní obsah stránky

LEGO City 60316 Policejní stanice

  • stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice
  • stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice
  • stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice
  • stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice
  • stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice
stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice

Stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice je vhodná pro děti už od 6 let. Děti si s ní mohou přehrávat příběhy na motivy seriálu LEGO City Dobrodružství, nebo si vymyslet své vlastní.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Stavebnice LEGO City 60316 Policejní stanice je vhodná pro děti už od 6 let. Děti si s ní mohou přehrávat příběhy na motivy seriálu LEGO City Dobrodružství, nebo si vymyslet své vlastní. Speciální křižovatky umožňují propojení s dalšími sadami LEGO City, aby mohlo vniknout komplexní město se kterým si budou děti hrát.

LEGO City 60316 Policejní stanice

Třípatrový model policejní stanice od LEGO City je doslova nabitý inspirativními detaily, včetně cely s funkcí úniku, dvorem, na kterém se prochází zloděj a psího cvičiště. Děti se mohou dále těšit na policejní auto, vrtulník a speciální popelářský vůz, který obsahuje výtah na popelnice a „beranidla“ pro vyražení zdi vězeňské cely.

LEGO City je stavebnice vhodná pro kluky i holky různého věku. Převádí prvky, s nimiž se dítě setkává v běžném životě, do ikonických modelů. Velká škála témat umožní vašemu dítěti být hasičem, policistou, kosmonautem nebo třeba starostou celého města. Nechybí ani tematické budovy a spousta úžasných vozidel. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO City sadami umožňuje postavit celé fungující město.

Parametry

Věk dítěte6 let
Počet dílků668
Typ stavebnicePolicejní stanice
LEGO sérieCity
Určení stavebnicepro kluky
Produktové číslo60316

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO