Hlavní obsah stránky

LEGO City 60367 Osobní letadlo

  • Stavebnice LEGO LEGO City 60367 Osobní letadlo
  • Stavebnice LEGO LEGO City 60367 Osobní letadlo
  • Stavebnice LEGO LEGO City 60367 Osobní letadlo
  • Stavebnice LEGO LEGO City 60367 Osobní letadlo
Stavebnice LEGO LEGO City 60367 Osobní letadlo

Osobní letadlo LEGO City 60367 je plné realistických detailů a funkcí. Elegantní model letadla se pyšní propracovaným interiérem s kokpitem, sedadly, uličkou a toaletou a nechybí ani schody k letadlu, letištní autobus, tahač letadel, vůz s občerstvením, zavazadlový vozík a 9 figurek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Osobní letadlo LEGO City 60367 je plné realistických detailů a funkcí. Elegantní model letadla se pyšní propracovaným interiérem s kokpitem, sedadly, uličkou a toaletou a nechybí ani schody k letadlu, letištní autobus, tahač letadel, vůz s občerstvením, zavazadlový vozík a 9 figurek. Stavebnice obsahuje také jednoduchý obrázkový návod a 3D návod v aplikaci LEGO Builder.

LEGO City je stavebnice vhodná pro kluky i holky různého věku. Převádí prvky, s nimiž se dítě setkává v běžném životě, do ikonických modelů. Velká škála témat umožní vašemu dítěti být hasičem, policistou, kosmonautem nebo třeba starostou celého města. Nechybí ani tematické budovy a spousta úžasných vozidel. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO City sadami umožňuje postavit celé fungující město.

Parametry

Věk dítěte7 let
Počet dílků913
Typ stavebniceLetadlo
LEGO sérieCity
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo60367

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO