Hlavní obsah stránky

LEGO Icons 10294 Titanic

  • stavebnice LEGO Icons 10294 Titanic
  • stavebnice LEGO Icons 10294 Titanic
stavebnice LEGO Icons 10294 Titanic

Pořiďte si sadu LEGO Titanic a postavte loď snů. Model lze rozpojit a vychutnat si tak důmyslné interiéry tří sekcí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Pořiďte si sadu LEGO Titanic a postavte loď snů. Model lze rozpojit a vychutnat si tak důmyslné interiéry tří sekcí. Prohlédněte si velké schodiště, jednu z kotelen, kuřácký salónek a spoustu dalšího. Postavte si lodní můstek, promenádní palubu a bazén. Roztočte turbíny a sledujte, jak se začnou pohybovat pístové motory. Zvedněte kotvu a nastavte napínací lano mezi jednotlivými stěžni. Součástí sady je i podstavec a informační štítek, se kterými si tento legendární model na výstavce doladíte.

S LEGO Creator Expert je tu opravdová výzva pro pokročilé stavitele. Tato řada obsahuje spoustu kultovních modelů a setkáte se i se sadami, které obsahují až 1200 dílků. Najdete zde třeba vozidla, modulární domy, světoznámé budovy, zábavní parky a motivy ročních období. Modely mají autentické prvky a spoustu zábavných detailů, a tak se z nich stávají skvělé výstavní kousky. Zažijte pocit nostalgie a hodiny zábavy s LEGO Creator Expert.

Parametry

Věk dítěte18 roků
Počet dílků9090
Typ stavebniceLoď
Produktové číslo10294
LEGO sérieIcons
Určení stavebnicepro dospělé
Limitovaná ediceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO