Hlavní obsah stránky

Imunoglukan P4H sirup

  • Přírodní produkt Imunoglukan P4H sirup
  • Přírodní produkt Imunoglukan P4H sirup
Přírodní produkt Imunoglukan P4H sirup

Doplněk stravy s vitaminem C posílí váš imunitní systém. Tekutý výživový doplněk byl vyvinut speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků.

Vybrat variantu (2)

Imunoglukan P4H sirup 250 ml

2 varianty pro
Imunoglukan P4H sirup

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPleuran

Popis

Doplněk stravy s vitaminem C posílí váš imunitní systém. Tekutý výživový doplněk byl vyvinut speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků.

Klíčové vlastnosti
  • pro normální funkci imunitního systému

  • pro tvorbu kolagenu

  • tekutá forma

Doplněk pro podporu imunitního systému Imunoglukan P4H

Imunoglukan P4H je doplněk stravy pro dlouhodobé užívání. Obsahuje přírodní imunoglukan ve vhodné kombinaci s vitaminem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a navíc příznivě ovlivňuje tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže a zubů. Je antioxidant a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Imunoglukan P4H balení
Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 ml sirupu na 5 kg tělesné hmotnosti 1× denně, nejlépe večer před spaním nebo ráno před prvním jídlem. Po dobu prvních 3-7 dnů je možné dávku zvýšit na 2 ml na 5 kg tělesné hmotnosti. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, minimálně 2-3 měsíce. Před každým použitím lahvičku dobře protřepejte. Po otevření uchovávejte sirup v chladničce a spotřebujte jej do 2 měsíců.

Složení

1 ml přípravku obsahuje přírodní Imunoglukan (10 mg) a vitamin C (10 mg, 12,5 % doporučené denní dávky). Pomocné látky: voda, fruktóza, kyselina citronová-regulátor kyselosti, sorban draselný-konzervační látka. Neobsahuje lepek, alkohol, barviva ani aromatické látky.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Objem250 ml
Forma přípravkutekuté
BIOne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné