Zrnková, arabica, 1000 gKáva Bristot Classico Oro vyniká vyváženou směsí zrn Arabica a Robusta, která přináší intenzivní a autentickou chuť italského espressa. S intenzitou 9 z 10 se hodí pro přípravu silné kávy, ideální pro milovníky výrazných a plných chutí.
Káva Bristot Classico Oro vyniká vyváženou směsí zrn Arabica a Robusta, která přináší intenzivní a autentickou chuť italského espressa. S intenzitou 9 z 10 se hodí pro přípravu silné kávy, ideální pro milovníky výrazných a plných chutí. Směs je speciálně navržena pro použití v espresso kávovarech, kde vytváří jemnou vrstvu crema a intenzivní vůni, která propojuje čokoládové, sladové a ořechové tóny.
Směs tvoří přibližně 40 procent zrn Arabica a 60 procent Robusta, což zaručuje hlubokou a vzájemně se doplňující chuťovou strukturu. Balení o hmotnosti 1 000 g poskytuje dostatečné množství kávy pro domácí použití i pro provozy s vyšší spotřebou. Pečlivé pražení této směsi zaručuje, že si zachová své vlastnosti i při delším skladování, pokud je uchovávána v suchém a tmavém prostředí.
Bristot Classico Oro je univerzální káva, která se hodí nejen pro přípravu espressa, ale i cappuccina či filtrované kávy. Její nízká kyselost a hedvábný závěr zaručují vyvážený zážitek při každém doušku. Doporučuje se mletí kávy podle požadavků konkrétního kávovaru, což umožňuje uživatelům přizpůsobit přípravu svým potřebám a preferencím.