Logo obchodu Hebe.com

Hebe.com

166 hodnocení

47 % spokojených zákazníků

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Zuzana Hubálkovápřed 7 měsíci
Nedoporučuji obchod

Předchozí 3 objednávky dorazily v pořádku a relativně rychle, nicméně poslední objednávku z 20. 11. 2023 prý "poslali" hned druhý den, ale od té doby se nic nedělo, zásilka podle trackingu pošty ani nebyla podána. Psala jsem na zákaznickou podporu (na zákaznickou linku se nelze dovolat, strávila jsem 45 minut čekáním, kdy jsem byla "první ve frontě" a potom se hovor vypnul), po 5 dnech přišla reakce, že se tomu bude věnovat příslušné oddělení - a poté druhý den přišel email o úspěšném "vrácení" produktů. Nic jsem nevracela, nic jsem vracet nechtěla, ani to neposlali. Doufám jen, že teď dostanu své peníze zpět. Levné polské obchody již nikdy více.

Silvia Hrišťovapřed 7 měsíci
Nedoporučuji obchod

Zadne

Poslali zbozi špatně zabalené , následně vyteklo a poškozené a nepoužitelné . Na fotky dlouho vůbec nereagovali, až na moji urgenci napsali ze jim mám ty opatlane vecy poslat zpět. Rozbité, vytekle nic . Už nikdy více Hebe.cz.

Alanis 22před 7 měsíci
Doporučuji obchod, ale...

Půlka objednaného zboží přišlo v pořádku ale..

Místo objednané set pleťové značky co měli 5 výrobků v akci mi poslali něco úplně jiného na tělo a ruce úplně jiné značky !! Dost mě to naštvalo že mi neposlali co jsem si objednala a zaplatila!! (dobírkou). Psala sem e-mail ale zatím bez odpovědi.

Matěj Králpřed 7 měsíci
Nedoporučuji obchod

Objednavka prisla. Jednalo se o svicku. Ale bohuzel neumi balit zasilky a bylo to pouze v krabici, takze svicka byla rozbita. Obchod nedoporucuji.

Zu Zeydovapřed 7 měsíci
Nedoporučuji obchod

Nic

Objednala jsem zboží za 1000,- korun a zaplatila bohužel předem kartou. Nic nedorazilo a na e-maily odpovídal pouze robot. Storno objednávky a peníze zpět přišly až poté, co jsem platbu reklamovala prostřednictvím banky; to je možné 30 dní po uskutečnění platby.

Marcy 69před 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

20.10. Objednáno zboží za 1000 Kč, dodnes ho nemám! Zákaznická linka je absolutně nanic, protože se nelze spojit s operátorem, na e-mail taky nikdo nereaguje. Věřila jsem, že objednávka přijde v pořádku tak jako dvě předchozí, to byl ale omyl!…. NENAKUPUJTE, pokud nechcete o své peníze přijít!!!! Když vidím kolik je zde stejně podvedených, říkám si, že by to mohlo zajímat ČOI

Miškapřed 8 měsíci
Doporučuji obchod

Po přečtení negativních reakci jsem měla obavu, proto jsem radeji nakoupila na dobírku naštěstí vše dorazilo během 2 dnů a v pořádku. Nakoupila bych znovu, ale opět raději na dobírku. Některé produkty mají za dobré ceny

Nic

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Doporučuji obchod

Původně jsem se skrz recenze bála objednat, ale riskla jsem to a jsem teda moc spokojená. První dražší objednávka proběhla na dobírku, abych si ověřila, že to přijde a druhou už jsem platila normálně převodem, protože u té první bylo vše v pořádku. Objednávám teda jen měkké věci (ubrousky, pleny, intimní hygiena,...), takže nemám zkušenost s voňavkou apod., ale zboží přišlo naprosto v pořádku a asi do 3 prac. dnů jsem ho měla doma.

Zatím nic.

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Nic

Po měsíci mi objednávka stále nedorazila a firma nekomunikuje.

Carolin Monzpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Na e-maily nereagují, číslo neustále nedostupné. Objednávka stále nepřišla a peníze si nechali. Nekupovat!!

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

21.10.2023 jsem vytvořila objednávku, 24.10.2023 přišel e-mail, že objednávku potvrzují, ale bude zpožděná doba dodání. Nyní 16.11.2023 stále nic nepřišlo. Několikrát jsem se pokoušela dovolat na infolinku, ale tu nikdo nebere. Veliké zklamání už nikdy víc.

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Objednáno 21.10. a dodnes nemám nic a jak vidím, tak nejsem jediná.. na emaily nikdo nereaguje. Rozhodně nedoporučuji!

Santrikspřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Objednávala jsem několikrát a až na delší čekací dobu a rozdělení objednávky bylo vše v pořádku,rozumné ceny, výhodné poštovné, objednávala jsem ráda,nevím o se stalo,ale jsem nemile překvapena.

Již od 25.10.2023 mám zaplacenou objednávku,kterou ale stále nemám.Na email odpověď ,ať jim nepíšu email,ale ozvu se na infolinku.Ráda bych,ale ta je nefunkční,nikdo ji nebere a automaticky se vypne.Peníze nikde, objednávka také nikde.

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Žádné!!

Vytvořena objednávka 19.10. a stále žádné informace. Psala jsem několik e-mailu, na které nikdo nereaguje. Bohužel jsem poslala peníze předem a nepřečetla recenze. Už nikdy víc!!

Marie Červenkovápřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Nenašla jsem ani jeden

Objednávku 3 týdny nikdo neřešil a stále se jen vymlouvali na to, ze u nich nebyla vidět. Objednávku jsem stornovala a stále nevrátili finance. Takže opravdu nedoporučuji. Nehledě na to, ze pokud nemluvíme polsky nebo anglicky máte velice omezený čas na to se dovolat česky mluvícímu operátorovi.

Lucie Bendlovapřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Podvodníci!!!!Objednané zboží 21.10.23 bohužel i zaplacené a stále zboží nemám.Na e-maily žádná reakce a telefon na info lince nikdo nezvedá.

Miisha 13před 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Zadne. Jsou to podvodnici.

Zbozi objednano 3 tydny zpet a dosud neprislo. Na maily nereaguji. Dovolala jsem se na telefonni linku, pani mi rekla, ze balik vidi dorucen. Rikala, ze ho asi ztratil prepravce a ze proveri u kolegu na logistice a ozve se zpet. Samozrejme se uz neozvala. Vzdy si overuju recenze na eshop a tady jsem sedla na lep ,,influencerum”.

Aneta Pokornápřed 8 měsíci
Doporučuji obchod

Naprostá spokojenost s tímto internetovým obchodem, kosmetiku už nekupuji nikde jinde, skvěle ceny a kvalitní kosmetika.

Občas se stalo, že mi zrušili objednávku z důvodu nedostupnosti zboží.

Alžběta Baštýřovápřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Od 12.10. čekám na již zaplacenou objednávku.Na lince vždy stejná odpověď: zařídím urgenci objednávky a ozveme se.A nic se neděje.Posledni dny už ani na lince nezvedají telefony... půl hodiny nechávám vyzvánět a nic.Postupuji to celé ČOI.

Lenka Pavkova 74před 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Velká nespokojenost....Na objednávku čekám již 14 dní, po dvou mailových urgencích přišla pouze automatická odpověď.Bohužel jsem platila předem, čehož teď velmi lituji. Rozhodně nedoporučuji si zde cokoli objednávat.Škoda že jsem si recenze nepřečetla dřív.

Doprava

Česká poštaZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Česká pošta (na poštu)ZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje

Kategorie