Dobrý den,
máte pravdu, ale pouze v tom, že zasíláme zboží ze Slovenska. Se zákazníky normálně komunikujeme ohledně všech jejich požadavků při objednávání i reklamaci a servisu. Máme vlastní reklamační oddělení, které posuzuje reklamované zboží a servisuje produkty námi dovážených a prodávaných značek. Vadné a rozbité zboží rozhodně zákazníkům neposíláme, je však možné, že se během přepravy zboží poškodí, pokud se toto stane a balík nese viditelné známky poškození, tak zboží od kurýra NEPŘEBÍREJTE a sepište s kurýrem reklamační protokol. Jakmile se toto děje, tak zásilku nám kurýr vrátí a my si s ním reklamaci dořešíme, Vám odešleme okamžitě nové zboží. Jsme na trhu 24 let, kdyby se dělo to, co popisujete Vy, tak bychom už dávno neexistovali. Dle Vašeho podpisu nevíme, kdo jste, ani jakou objednávku jste u nás vytvořil, takže nedokážeme prověřit o jaký přesně problém ve Vašem případě šlo.
Nepochybujeme však, že se vyřešil k Vaší spokojenosti.
S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz