Hlavička stránky
Logo obchodu DEMAshop.cz

DEMAshop.cz

85 % spokojených zákazníků

668 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 989 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Přes e-mail rychlá reakce.

Již 14 dní čekám na své objednané a zaplacené zboží. Telefon nikdo nebere a na e-mail sice paní reagovala, ale nedokázala mi sdělit, kdy mi zboží přijde. Zboží je určitě objednané z Číny a nikoli ze skladu, jak dotyčná tvrdí.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou zpětnou vazbu ohledně e-mailové komunikace. Musíme však vyvrátit Vaše tvrzení, že "Zboží je určitě objednané z Číny a nikoli ze skladu"- není to pravda, na 100 % Vám umíme garantovat, že pokud je zboží na objednávku, tak ho neobjednáváme přímo z Číny. Bohužel neuvádíte své jméno a při Vaší recenzi nevidíme ani číslo objednávky, takže neumíme prověřit jaké zboží jste měl u nás objednané. Každopádně, gro zboží objednáváme ze skladů naší mateřské firmy Gude GmbH & Co. KG, která má veškeré zboží ve skladech na území Německa. Pokud měla Vaše objednávka nějaké zpoždění, tak se Vám omlouváme a věříme, že objednávku jste obdržel a byl jste se zbožím spokojen. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Skleník za 8000 a upřímně je děs a hrůza,tohle vědět v životě si tam nic neobednam

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, mrzí nás negativní hodnocení e-shopu, dle popisu máte výhrady k produktu a ne k e-shopu a průběhu Vaší objednávky. Pokud bylo zboží pro Vás nevyhovující, nebyli jste spokojeni s jeho vyhotovením, tak rozhodně doporučujeme uplatnit si právo odstoupit od smlouvy a poslat nepoužitý výrobek zpět k nám, můžete tak učinit bez uvedení důvodu vrácení. Bude Vám vrácena celá částka, kterou jste nám za Váš nákup uhradil. Doporučujeme to řešit tímto jednoduchým způsobem. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
doslavpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Není za co pochválit..dělají jen ostudu slušným e shopům.

Za 14 nic nepřišlo a jen výmluvy že musí zboží naskladnit i když zboži mělo být skladem..Samozřejmě zboži bylo zaplaceno.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pan Doslav, nevidíme u Vaší recenze číslo objednávky a ani podle uvedeného jména neevidujeme žádnou objednávku v našem e-shopu. Jsme na trhu 23 let a snažíme se vždy vyjít zákazníkům vstříc – máme vysoce prozákaznický přístup. Mrzí nás, že to považujete za dělání ostudy. U produktů uvádíme vždy i jejich dostupnost, u některých výrobků je dostupnost delší, ale jasně to uvádíme - nepíšeme, že zboží dodáme za 5 dní, když ho umíme dodat za dnů 10. Toto mohl být i Váš případ, že zboží bylo na objednávku s dodáním 1 až 3 týdny. V případě, že se Vám dodání zboží zdá příliš dlouhé, tak můžete objednávku zrušit, vůbec nevadí, že byla již zaplacena (jak uvádíte) - všechny peníze bychom Vám neprodleně vrátili. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jana Vůjtěchovápřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Na objednávku už čekám víc jak týden, na uvedených číslech mi to nikdo nebere a na můj dotaz přes formulář nikdo zatím neodpoveděl.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den paní Jano, velmi nás mrzí Vaše negativní recenze. Ve Vaší objednávce jste měla zboží, které je označeno jako "Skladem u dodavatele" a je u něj uvedena i dodací lhůta. Objednávku jsme Vám odeslali v den, kdy jste nám dali tuto recenzi. Věříme, že Vám objednávka v pořádku dorazila a objednané zboží Vám slouží ke spokojenosti. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Zdeňka Kvasničákovápřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Odeslání zboží do 2dnu

Kurnik popisován kvalitní dřevo přitom hranolky,překližka,zafouká vítr a kurník odfoukne,za 4000kc jsem očekávala lepší materiál a ne domek pro kuřátka a v takovém kurníku i děda mráz zmrzne

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den paní Zdeňko, děkujeme za pozitivní hodnocení e-shopu, dle popisu máte výhrady k produktu a ne k e-shopu a průběhu Vaší objednávky. Pokud bylo zboží pro Vás nevyhovující, nebyla jste spokojena s jeho vyhotovením, tak rozhodně doporučujeme uplatnit si právo odstoupit od smlouvy a poslat nepoužitý výrobek zpět k nám, můžete tak učinit bez uvedení důvodu vrácení. Bude Vám vrácena celá částka, kterou jste nám za Váš nákup uhradila. Doporučujeme to řešit tímto jednoduchým způsobem. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Alenapřed 4 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání. Informace o zásilce přehledná. Zabalení perfektní. Řidič DPD příjemné vystupování a jednání.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kubik před 4 lety
Nedoporučuji obchod

Nulová komunikace. Nelze jse dovolat na žádné tel. číslo.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pane Kubiku, komunikujeme, rozhodně komunikujeme v co největší míře. Pokud Vám nikdo nezvedá telefon (je možné, že v daném čase řeší operátor jiného zákazníka, je na polední přestávce, ...) kontaktujte nás na uvedených e-mailech, kde se v co nejkratším čase snažíme odepisovat a řešit poptávky našich zákazníků. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pestovadagmarpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nevydržel ani 1 léto ve švech se rozpáral na více místech , zipy neukončené také nevydržely .

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den paní Dagmar, dle Vaší recenze by se mělo jednat zřejmě o hodnocení produktu, nikoli e-shopu. Záruka na zboží je 24 měsíců, v případě, že se vyskytne vada na zboží v této lhůtě, tak rozhodně doporučujeme reklamovat daný výrobek. Máme vlastní reklamační oddělení, které posuzuje reklamované zboží a servisuje produkty námi dovážených a prodávaných značek, proto se na něj neváhejte obrátit a Váš problém řešit. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ludmila Rolincovápřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

jeden kus zbozi nedodan, dalsi nefunkcni, posledni poskozeny komunikace naprosto priserna, vraceni penez za nedodane a nefunkcni zbozi je sci-fi

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den paní Ludmilo, rozhodně nás netěší, že Vám byla dodána nekompletní objednávka. 20. 4. jste objednávku vytvořila, 22. 4. (po připsání peněz na náš účet) jsme Vám ji odeslali. 23. 4. (pátek) jste nám e-mailem sdělila, že v zásilce chybí jedno zboží, hned 26. 4. (pondělí) jsme s Vámi tuto situaci začali řešit. Chybějící zboží jsme Vám hned odeslali, 29. 4. jste nám e-mailem potvrdila, že Vám bylo v pořádku doručené. Nerozumíme, proč jste formulovala takovýmto způsobem negativa, protože jsme s Vámi normálně komunikovali, chybějící zboží neprodleně poslali. Proto nevíme, proč by mělo být podle Vás sci-fi vrácení peněz za nedodané zboží. Věříme, že navzdory prvotním problémům Vám zboží slouží ke spokojenosti a rádi Vás opět uvidíme nakupovat v našem e-shopu. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Vladimir Pickpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

- Made in China - Nedodan navod v cestine - Klamani zakaznika

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den Vladimir, ano, v dnešní době se množství produktů vyrábí v Číně, výrobci to tak dělají z více pochopitelných důvodů. Neznamená to však, že produkt vyrobený v Číně musí být nutně nekvalitní. Všechny produkty značek, pro které jsme výhradním dovozcem, jsou primárně určeny pro německý trh, kde je automaticky očekávaná a požadovaná vysoká kvalita. Co se týká návodu, tak návody přikládáme při expedici ke zboží, pokud byste jej u zboží nenašel a daný produkt návod obsahuje (ne každý výrobek musí mít návod), tak jej lze stáhnout u poduktu v e-shopu, nebo Vám jej po vyžádání pošleme urgentně na e-mail. Nevidíme při hodnocení číslo Vaší objednávky, ani podle jména jsme žádnou objednávku v našem e-shopu nenašli, takže nedokážeme prověřit o jaký přesně problém ve Vašem případě šlo. Nepochybujeme však, že se vyřešil k Vaší spokojenosti. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kluk smělýpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Jde o slovenský eshop, který zasílá vadné a rozbité zboží a na reklamace nereaguje.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, máte pravdu, ale pouze v tom, že zasíláme zboží ze Slovenska. Se zákazníky normálně komunikujeme ohledně všech jejich požadavků při objednávání i reklamaci a servisu. Máme vlastní reklamační oddělení, které posuzuje reklamované zboží a servisuje produkty námi dovážených a prodávaných značek. Vadné a rozbité zboží rozhodně zákazníkům neposíláme, je však možné, že se během přepravy zboží poškodí, pokud se toto stane a balík nese viditelné známky poškození, tak zboží od kurýra NEPŘEBÍREJTE a sepište s kurýrem reklamační protokol. Jakmile se toto děje, tak zásilku nám kurýr vrátí a my si s ním reklamaci dořešíme, Vám odešleme okamžitě nové zboží. Jsme na trhu 24 let, kdyby se dělo to, co popisujete Vy, tak bychom už dávno neexistovali. Dle Vašeho podpisu nevíme, kdo jste, ani jakou objednávku jste u nás vytvořil, takže nedokážeme prověřit o jaký přesně problém ve Vašem případě šlo. Nepochybujeme však, že se vyřešil k Vaší spokojenosti. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Bankovní převodDobírka

Doprava

DPD CZFOFRGeisGLSVlastní přeprava

Kontaktní údaje