Všechno dokonale zabaleno.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Všechno dokonale zabaleno.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czRychlé dodání, snadná montáž
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czrozsekané čerpadlo, prasklé madlo i plovák, nepoužitelné
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czJsem spokojeny
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czJen dopravce
Všechny aspekty kvality zboží, návodu k montáži ATP.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czRychlé dodání
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czRychlost vyřízení objednávky, kvalitní zboží, dobrá cena
Balík neměl provázek nebo ucho, obtížně se mi nesl, ale jinak byl zabalený velmi kvalitně.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czZbizi i doruceni
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czBezproblémový shop.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czrychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czpříznivá cena
zatím nic nepřišlo
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czSnad nabídku zboží.
Komunikace - nekomunikace s obchodem a dlouhé dodací termíny. Zboží objednáno 28. 12 a dnes 12. 1. zatím nedošlo, nepřišla ani zpráva, že by bylo na cestě. U nabídky bylo uvedeno, že zboží je skladem.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czChybné skladové zásoby.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czObjednaná schránka nedorazila a nikdo Mě nekontaktoval proč se tak stalo
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czrychlost dodání
zboží nevyhovovalo, nelze vrátit jednoduše zpět, vrácení si musíte zaplatit, zatím několik týdnů marně čekám na peníze
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.cznic, jen dělají ostudu. škoda, že jsem si nepřečetl recenze. určitě bych nnic už neobjednal !!!!
všechno, peníze jsem dostal po urgencích až za 2 měsíce
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz- na objednávku jsme čekali 1,5 měsíce
- žádná informace emailem o dodání a nereagování na můj dotaz emailem
- téměř nemožné se dovolat, asi 15 minut neustálého vyzvánění na několik čísel, než se to povedlo
- část zboží byla poškozená
- nejhorší eshop, kde jsem kdy nakoupila, už NIKDY VÍC
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czSliby - chyby.
Nedodržení objednací doby, ještě že jsem neplatila.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czZboží nedodali,objednávku jsem zrušila,to mi bylo potvrzeno, ale peníze stále nevrátili. Už to budou dva měsíce. Telefony nezvedají, jsou to zm.... a podvodníci.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.czZboží mi přišlo poškozené a na telefon a email neodpovídají. Bohužel jsem jim také naletěla.
Zobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz