Hlavička stránky
Logo obchodu DEMAshop.cz

DEMAshop.cz

85 % spokojených zákazníků

668 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 989 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Sandy3553před 2 lety
Doporučuji obchod

Všechno dokonale zabaleno.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojený. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vmelisikovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, snadná montáž

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kamilbujpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

rozsekané čerpadlo, prasklé madlo i plovák, nepoužitelné

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pan Kamil, tahle situace nás velmi mrzí, pokud bylo zboží poškozeno, tak je možné, že se to stalo během přepravy Vaší objednávky. Pokud se toto stane a balík nese viditelné známky poškození, tak zboží od kurýra NEPROBÍREJTE a sepište s kurýrem reklamační protokol. Jakmile se toto děje, zásilku nám kurýr vrátí a my si s ním reklamaci dořešíme, Vám odešleme okamžitě nové zboží. Pokud byl obal nepoškozený a přesto bylo v balení poškozeno zboží, tak o této skutečnosti neprodleně informujte naše reklamační a servisní oddělení, které bude vzniklou událost řešit. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
razima.martinpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Jsem spokojeny

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Budeme rádi, když opět navštívíte náš e-shop a znovu si u nás něco objednáte. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
barborafarapřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Jen dopravce

Všechny aspekty kvality zboží, návodu k montáži ATP.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den paní Barbora, mrzí nás, že nejste spokojena s objednaným zbožím. V takovém případě může zboží zákazník vrátit zcela jednoduše zpět, ve lhůtě 14 dní jej pošle nepoškozené a nepoužité na naši adresu, nemusí uvádět ani důvod vrácení (k tomu máte ze zákona právo) a my Vám vrátíme všechny peníze zaplacené za objednávku. Je to Vaše ochrana z důvodu, že zboží objednáváte na dálku a před jeho koupí si jej nemůžete prohlédnout, ohmatat a vyzkoušet. Přestože nejste s vyhotovením konkrétního zboží spokojena, budeme rádi, pokud Vás v našem e-shopu uvidíme opět nakupovat. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
rudolfovamartina5před 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste byla s nákupem spokojená. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vera.hyzovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení objednávky, kvalitní zboží, dobrá cena

Balík neměl provázek nebo ucho, obtížně se mi nesl, ale jinak byl zabalený velmi kvalitně.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Budeme rádi, když opět navštívíte náš e-shop a znovu si u nás něco objednáte. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
valachova.danapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Zbizi i doruceni

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Budeme rádi, když opět navštívíte náš e-shop a znovu si u nás něco objednáte. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jfingerpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Bezproblémový shop.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Budeme rádi, když opět navštívíte náš e-shop a znovu si u nás něco objednáte. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Děkujeme za Váš nákup a hodnocení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pavel.matejsekpřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

příznivá cena

zatím nic nepřišlo

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pan Pavel, jsme rádi, že jste v našem e-shopu nakoupil a následně jste si našel čas na hodnocení Vašeho nákupu. Jak píšete, zboží v době psaní této recenze nemáte, ale byl jste informován, kdy Vám bude dodáno. Věříme, že po doručení objednávky se Vaše hodnocení změní z "Doporučuji obchod, ale..." na "Doporučuji obchod". S přáním pěkného dne DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
rubaevpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Snad nabídku zboží.

Komunikace - nekomunikace s obchodem a dlouhé dodací termíny. Zboží objednáno 28. 12 a dnes 12. 1. zatím nedošlo, nepřišla ani zpráva, že by bylo na cestě. U nabídky bylo uvedeno, že zboží je skladem.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, za zpoždění dodání Vaší objednávky se omlouváme, bylo způsobeno novoroční inventurou (u nás i našeho dodavatele) - neberte to jako výmluvu, je to fakt a za delší trvání dodání Vám na objednávku dáváme slevu, kterou jsme s Vámi dohodli při telefonickém upřesnění stavu objednávky. U zboží v době Vašeho nákupu nebylo uvedeno skladem, ale Skladem u dodavatele s dodáním 3 až 10 dní. Věříme, že budete s objednaným výrobkem spokojena a sleva Vám alespoň trošku vykompenzuje delší dobu dodání zboží. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
olexa.podlahypřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Chybné skladové zásoby.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pan Olexa, velmi nás mrzí Vaše negativní recenze pro náš e-shop. Objednávku jste vytvořil 5. 1. 2024, v té době probíhala v naší firmě inventura a nemohli jsme vyskladňovat zboží, o čem jsme měli na e-shopu zvýrazněné oznámení i s informací, že začneme expedovat 8. 1. 2024. Tak se také stalo a od pondělí 8. 1. 2024 jsme postupně objednávky vyskladňovali, 9. 1. 2024 jste se dotazoval na stav Vaší objednávky, komunikovali jsme s Vámi. 10. 1. 2024 jste objednávku zrušil, komunikovali jsme s Vámi, ale trval jste na zrušení objednávky, což se také stalo. Samozřejmě, že skladové zásoby v době Vašeho objednávání mohou být jiné než stav o 4 dny později, při vytvoření Vaší objednávky však bylo zboží pro Vás již rezervováno, není proto pro Vaši objednávku podstatné, jaký stav zásob byl u produktu 4 dny po Vašem objednání. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kulhanekpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Objednaná schránka nedorazila a nikdo Mě nekontaktoval proč se tak stalo

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pan Kulhanek, velmi nás mrzí Vaše negativní recenze pro náš e-shop. Komunikace ohledně Vaší objednávky probíhala kvůli chybějícím údajům v adrese. Objednávku jste vytvořil 26. 12. 2023, kontaktovali jsme Vás 27. 12. 2023, abyste nám doplnil do adresy číslo popisné, které nebylo vyplněno a bez kterého by Vám kurýr nevěděl doručit objednávku. 28. 12. 2023 jste nám adresu upřesnil a doplnil. Následně probíhala v naší firmě inventura a nemohli jsme vyskladňovat zboží, o čem jsme měli na e-shopu zvýrazněné oznámení. Komunikace tedy proběhla a zpoždění nastalo kvůli inventuře, během které jsme nemohli vyskladňovat zboží ze skladu. Ihned po inventuře 8. 1. 2024 jsme Vám zboží odeslali a věříme, že už je v pořádku u Vás a dělá Vám radost. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dana Nocarovapřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

rychlost dodání

zboží nevyhovovalo, nelze vrátit jednoduše zpět, vrácení si musíte zaplatit, zatím několik týdnů marně čekám na peníze

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den paní Dana, zboží může zákazník vrátit zcela jednoduše zpět ve lhůtě 14 dnů nepoškozené a nepoužité na naši adresu, nemusíte uvádět ani důvod vrácení (na to máte ze zákona právo) a my Vám vrátíme všechny peníze zaplacené za objednávku. Tuto skutečnost uvádíme přesně a jasně na našem e-shopu, seznámíte se s tím ještě před provedením nákupu a odesláním objednávky. Co je však z naší strany neomluvitelné je, že ve Vašem případě došlo ke zdržení vrácení peněz, za což se Vám velmi omlouváme. Na základě tohoto zjištění jsme situaci prověřili a vyvodili důsledky. Ještě jednou se Vám omlouváme a budeme velmi rádi, pokud Vás v našem e-shopu ještě uvidíme nakupovat. Připravili jsme Vám na další nákup kód na výraznou slevu, který zadáte v košíku do políčka "Máte slevový kód?" a sleva na zboží se Vám automaticky aplikuje. Pevně věříme, že naši omluvu přijmete a dáte nám šanci napravit si u Vás reputaci. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pavel Nechanskypřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

nic, jen dělají ostudu. škoda, že jsem si nepřečetl recenze. určitě bych nnic už neobjednal !!!!

všechno, peníze jsem dostal po urgencích až za 2 měsíce

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den pan Pavel, máte pravdu, Vaši objednávku jsme úplně nezvládli. Omlouváme se Vám za komplikace a problémy, které nastaly během vyřizování a řešení Vaší objednávky. Jako důkaz toho, že nás to velmi mrzí, přijměte od nás slevu na Váš další nákup. Pokud ho budete chtít zrealizovat, tak v zákaznickém účtu (v záložce Slevové kupóny) máte od nás kód na výraznou slevu, který zadáte v košíku do políčka "Máte slevový kód?" a sleva na zboží se Vám automaticky aplikuje. Pevně věříme, že naši omluvu přijmete a dáte nám šanci napravit si u Vás reputaci. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

- na objednávku jsme čekali 1,5 měsíce - žádná informace emailem o dodání a nereagování na můj dotaz emailem - téměř nemožné se dovolat, asi 15 minut neustálého vyzvánění na několik čísel, než se to povedlo - část zboží byla poškozená - nejhorší eshop, kde jsem kdy nakoupila, už NIKDY VÍC

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, bohužel neuvádíte své jméno a při Vaší recenzi nevidíme ani číslo objednávky. To co popisujete, rozhodně není standardní průběh objednávky u nás. V případě, že máme zboží na skladě, tak objednávka je expedována v co nejkratším čase, pokud objednané zboží na skladě nemáme, tak je u produktu v e-shopu informace o dostupnosti daného zboží a po objednání zákazníkem prověřujeme reálnou dobu dodání od dodavatele a tuto informaci posíláme také zákazníkovi na e-mail. Pokud Vám nikdo nezvedá telefon (je možné, že v daném čase řeší operátor jiného zákazníka, je na polední přestávce, ...) kontaktujte nás na uvedených e-mailech, kde se v co nejkratším čase snažíme odepisovat a řešit poptávky našich zákazníků. Pokud byla část zboží poškozena, tak je možné, že se to stalo během přepravy zboží. Pokud se toto stane a balík nese viditelné známky poškození, tak zboží od kurýra NEPROBÍREJTE a sepište s kurýrem reklamační protokol. Jakmile se toto děje, zásilku nám kurýr vrátí a my si s ním reklamaci dořešíme, a Vám odešleme okamžitě nové zboží. Pokud byl obal nepoškozený a přesto bylo v balení poškozeno zboží, tak o této skutečnosti neprodleně informujte naše reklamační a servisní oddělení, které bude vzniklou událost řešit. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Sliby - chyby.

Nedodržení objednací doby, ještě že jsem neplatila.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, bohužel neuvádíte své jméno a při Vaší recenzi nevidíme ani číslo objednávky. Mrzí nás, že jste s průběhem nákupu u nás nebyla spokojena. Ano, může se stát, že nám dodavatel nedodá zboží ve lhůtě, kterou jsme oznámili zákazníkovi, ale nikdy se nemůže stát, abychom situaci neřešili a nesnažili se ji vyřešit ve prospěch a ke spokojenosti zákazníka. I kdybyste měli objednávku předem zaplacenou, tak byste o peníze nepřišla, v případě, že se objednávka z jakýchkoli důvodů zruší, tak samozřejmě vždy vrátíme zákazníkovi všechny peníze, které za objednávku zaplatil. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží nedodali,objednávku jsem zrušila,to mi bylo potvrzeno, ale peníze stále nevrátili. Už to budou dva měsíce. Telefony nezvedají, jsou to zm.... a podvodníci.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, musíme se důrazně ohradit vůči Vašemu tvrzení, že jsme „zm.... a podvodníci“. Toto by součástí hodnocení rozhodně být nemělo, ať se stane cokoliv. Pokud se i vyskytl problém při Vaší objednávce a zvolili jste její zrušení, tak jsme Vám určitě vrátili všechny zaplacené peníze (pokud jste platili předem, jelikož podle recenze nevíme o koho jde ani o jakou objednávku se jednalo). Jsme na trhu 23 let i proto, že se snažíme vždy vyjít zákazníkům vstříc a rozhodně se nemůže stát, že bychom nevrátili zaplacené peníze po zrušení již uhrazené objednávky. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží mi přišlo poškozené a na telefon a email neodpovídají. Bohužel jsem jim také naletěla.

DEMAshop.czZobrazit reakci obchodu DEMAshop.cz

Dobrý den, určitě jste nám nenaletěla, není důvod k takovým vyjádřením. Poškozené zboží rozhodně zákazníkům neposíláme, je však možné, že se během přepravy zboží poškodí. Pokud se toto stane a balík nese viditelné známky poškození, tak zboží od kurýra NEPŘEBÍREJTE a sepište s kurýrem reklamační protokol. Jakmile se toto děje, zásilku nám kurýr vrátí a my si s ním reklamaci dořešíme, Vám odešleme okamžitě nové zboží. Pokud Vám nikdo nezvedá telefon (je možné, že v daném čase řeší operátor jiného zákazníka, je na polední přestávce, ...), kontaktujte nás na uvedených e-mailech, kde se v co nejkratším čase snažíme odepisovat a řešit poptávky našich zákazníků. Věříme, že vše dopadlo podle vašich představ a nemilý problém jsme vyřešili k vaší spokojenosti. S přáním pěkného dne, DEMAshop.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Bankovní převodDobírka

Doprava

DPD CZFOFRGeisGLSVlastní přeprava

Kontaktní údaje