Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

287 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dodání zboží, dobře zabaleno, ochota řidiče. Sedačka je velmi pěkná, pohodlná.

Béžová barva je spíše šedá, ale postrádala jsem minimální návod na sestavení. Ale poradila jsem si.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rýchlý obchod a příjemná komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

zboží bylo doručeno včas a bez závad - pokud budu zase něco potřebovat, tak uršitě vyuřiji tento obchod

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Všechno! Dovolat se na uvedené telef.číslo nebylo možné.Nikdo nebere!!! P.ouze přes email. Velké plus snad pro komunikaci s paní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Zboží dorazilo perfektně zabalené a hnedle o měsíc dříve. Obchod se mnou stále komunikoval. Ridič byl velmi ochotný.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlá doprava ochotný řidič Barva odpovídá fotce na webu

2 týdny jsem čekala než se mi někdo ozval. Když jsem volala já podél cele té doby, nikdo mi nikdy nevzal telefon. Špatná Komunikace/zákaznická služba... Kvalita zboží/cena neodpovídá...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé vyřízení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží předáno zabalené na nádvoří , nebylo možné zkontrolovat a při rozbalení doma jsme zjistili , že byl dodán jiný typ , než byl nabízen v e-shopu - na vlastní náklady ujeto při odběru a vrácení zboží 240 km-Bystřice pH-Frenštát pR.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Jednoduchá montáž komody

Mírně poškozené desky. Lesk byl pouze na čele šuplíků, nikoliv po celé komodě.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychly dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikace, rychlost dodání

Balení zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Příznivé ceny Možnost os. odběru ve Frenštátu pod Radhoštěm Rychlost zpracování objednávky

Po telefonickém ověření, zda si mohu vyhlédnutou komodu, u které bylo uveden skladový stav "Skladem", přijet na druhý den po objednání vyzvednout mi bylo sděleno, že s tím není problém, jen si musím vytvořit objednávku přes e-shop a uvést, že si pro komodu přijedu v daný den. Ještě v den objednávky mi přišel e-mail se změnou jejího stavu na "Dokončeno". Což jsem považovala za informaci, že je produkt nachystán k os. odběru. Do skladu jsme přijeli pár minut po deváté hodině - na webových stránkách, i na ceduli u skladu uvedena provozní doba "po - pá 9:00 - 16:30 (pauza: 12:00 - 13:00)". Sklad je oplocen a brána uzavřena. Volala jsem tedy na mobil, na kterém jsem domlouvala osobní odběr. Bylo mi řečeno, že jsou osobní odběry až od 10 h (což se ale na webu nedočtete, informace není uvedena ani v emailové komunikaci a ani při telefonním dotazu na os. odběr tato informace nepadla), ale když už jsme tam, tak objednaný produkt nachystají a pak nás pustí dovnitř. Před branou jsme stáli zhruba do 9:45, pak nás pustili do areálu, kde jsme objednávku vyřídili. Mezitím k bráně přišla paní pokladní, která mi sdělila v podstatě to samé s tím, že při telefonickém hovoru sdělují, že je os. odběr možný od 10 hodin (nikdo mi zpět nevolal. O "připravení" objednávky jsem byla informována pouze emailem". Při montování komody jsem zjistila, že některé hrany jsou drobně odštípnuté (dobarveno fixem na opravu plovoucích podlah), hrana vrchní desky komody vypadá, jako by již byla použitá. Komodu jsem nevracela, po zkušenosti s osobním odběrem nemám nervy ani čas na vyřizování reklamace, když se nejedná o vážnější závadu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Trochu poškozený

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nedohání zboží do vánoc

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

vše co je možné, jak komunikace tak ochota se domluvit a zvlášť mi byl telefonem upřesněn termín dodání, který byl maximálně urychlen na 3dny opakuji za 3dny , byl jsem prostě v šoku, protože se jednalo o obývací stěnu, moc a moc díky!!!

vůbe ale vůbec nic

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost Kvalita

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Nízká cena zboží,rychlá doprava

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje