Sedačka vážně krásná
Bohužel po 14 dnech běžného užívání jsem si všimla, že je sedačka prosezená po otočení sme zjistili že odpadaly pružiny. Krásná,ale vážně nekvalitní provedení sedačky
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Sedačka vážně krásná
Bohužel po 14 dnech běžného užívání jsem si všimla, že je sedačka prosezená po otočení sme zjistili že odpadaly pružiny. Krásná,ale vážně nekvalitní provedení sedačky
Komunikaci,dovoz
K sedačce jsem měla mít dárek zdarma, bohužel jsem ho nedostala
Krásný dizajn, kvalitní látka, bytelnost
Jeden otvor na uchycení nohy je vyvrtaný mimo, to by se při výrobku za celkem vysokou cenu nemělo stát
Rychlost dodání.
Balík s komodou přišel otlučený, dopravce mě ubezpečoval, že komoda je dostatečně obalena polystyrenem, což nebyla. Sleva nebyla poskytnuta, nabídku nových dílů jsem odmítla.
rychlost dodání, ještě před slíbeným termínem, pečlivě zabaleno
Na e-shopu napsáno, že je zboží skladem, ale není to tak. Klamete spotřebitele.
rychle vyrizni objednavky
polska kvalita dodelam sam
Rychlé dodání
Komunikace
Zboží nebylo kompletní.
Rychlá doprava
Dodávka nebyla dodána kompletní.Po.nahkasesi reklamace nejprve žádná omluva, jednání nic moc.Na zbylé díly stále čekáme, objednávka zaplacena celá hotově,nic méně,linka není kompletní a nikoho to tam nezajímá.
Rychlost dodání
Komunikace , rychlost dodání
Nepříliš srozumitelný návod na montáž, ale po chvilce přemýšlení se to dalo složit.
Rychlost a komunikace na 1
Rychlost dodání
- komunikace obchodu se zákazníkem
- dodání
- celkově příjemné a vstřícné jednání zaměstnanců
- sedací souprava šla lehce složit, vypadá tak jako na obrázku, kvalita odpovídá ceně
Špatný materiál potahu, který se po krátké době vytáhl. Menší polštáře, než byly na fotografii.
Rychlost a kvalitu. Ušák je nádherný.
Vše, od objednání po doručení.
Rychlost dodání zboží, přístup e-shopu při komunikaci se zákazníkem.
Pouze nesrozumitelný návod na montáž sedací soupravy.