Co jsem objednal to jsem dostal, takže spokojenost
Zboží bylo v pořádku, jen na jedné součásti byl lehce uštíplý roh ale to bylo spíše kosmetické, nic dramatického.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Co jsem objednal to jsem dostal, takže spokojenost
Zboží bylo v pořádku, jen na jedné součásti byl lehce uštíplý roh ale to bylo spíše kosmetické, nic dramatického.
Vstřícné jednání
Milé vystoupení všech zaměstnanců,
Vše bylo připraveno.
To že už měsíc mají me peníze a dysponuji tak snima už měsíc
Dlouhá dodací lhůta a peníze chtejiz poslat hned
Rychlý přístup a jednání
Ochotu domluvit se na detailech doručení podle možností obou stran, vyjít vstříc...
vše proběhlo rychle a v pořádku.
rychlost
ještě jsem nic nekoupila,čekám dlouho na dodání bohužel
Zboží nebylo k dispozici, byť na stránkách bylo napsáno skladem.
Po provedení objednávky jsme absolvovali nesmyslný telefonát. Nabízeli nám opakovaně úplně jiné zboží. Objednávku jsme zrušili.
Klamání spotřebitele.
Jednání a ochota. Neúplných.
Špatně jsem vybrala barvu podrucek u křesla a měla jsem možnost to změnit (za příplatek 500Kc)
Kdybych se nepřipomínala, možná bych nové područky ještě neměla.
Rychle dodání. Zboží vypadá přesně jak na obrázku.
vstřícnost a rychlost
Rychle dodání
Musel jsem si to z auta skládat sám
Rychlost dodání
Zkušenost s nákupem před 2 lety
Komoda Julius
.Objednáno 31.12.21...komunikace obchodu téměř žádná...při objednávce byla komoda dostupná...teď není...Snad se jí letos dočkám...je totiž druhá k té kterou už doma mám.. potřebuji stejnou
Vše v pořádku dorazilo, termín dodání dodržen, řidič ochotný, kvalita výrobku dobrá
Rychlé dodání, ochotný řidič
Velmi rychlé vyřízení.