Zboží stále není...je tam strasně dlouhá doba dodání od platby...
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Ochota operátora, skvělé jednání a rychlé dodání zboží
přístup naprosto neprofesionální zatím jeden z nejhorších e-shopů
pokud nebudu muset tak tam už nic neobjednávat
Sbotnikemjsem spokojená a cena super .
rychlost dodání
asi delší montáž.Jinak všechno v pořádku
Komunikace i doprava perfektní
Rychlé dodání zboží a na velikost zásilky nepoškozené.
perfektne zabaleno
Rychlost
vše, dosud jsem zboží nedostala, zřejmě do 25 dnů znamená po 25 dnech :(
Uvedená doručovací doba nábytku byla dlouhá, přesto mi byl nábytek doručen v nečekaně krátké době. Za mě fajn.
Gauč se mi moc líbí, vypadá jako na fotce, ovšem tak nějak tuším, že za docela vysokou cenu kvalita nebude tak skvělá. Nebudu předbíhat, třeba překvapí.
dobrá komunikace
nákup z domova
Komunikace obchodu,rychlost.
Jednání. Paní volala,velice příjemné jednání.OCHOTA. I řidiče při dovozu.VŘELE DOPORUČUJI!
komunikaci
termín dodání odlišný než při objednání, stále na zbozi čekám
Zboží super
Stále čekám na objednané zboží
Dobrá komunikace, včasné vyřízení, rychlé dodání zboží. Jsem spokojený.
doba dodání zboží ještě nemám a už se ptáte jak jsem spokojena trocho mimo neeee přitom záloha 4.1
Rychlost
