Všechno bylo na výbornou
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost doručení
kvalita zboží
super ochotný řidič
Koupila jsem kuchyňskou linku,ale byla bez úchytů.Nikde jsem se nedocetla ,jestli vůbec jsou nebo nejsou součástí .
Objednávka byla zrušena. Chtěli nějakou zálohu před tím než odešlu objednávku. Objednávku zrušil prodávající i přes to, že jsem ji potvrdila. Myslím si, že to jsou podvodníci kteří jenom vyberou zálohu a nic neposlou.
Rychlost dodání zboží
Objednané zboží dodáno brzy
Nepopsané krabice kde co je
rychlost dodání
Doprava.- řidič.
nic protože jste je nevyrobili.JE TO POLSKO
zadni čelo obyč.tvrdy papir bez bíleho potkladu a navíc otlučene kaje a o centimetr kradší musl jsem si sehnat nove: vyroba POLSKO: mohl jsem si dovest z polska sam mam to dvacet milometru. a niši CENA :zadi čelo mně stalo dvakrat 200 kč:protože komody byli DVě:Dekuji za vracení 400 Kč.moji adresu znate ti vaše čela vam vratim.stubner.
Dodávka nekompletní, řešení reklamace je uživatelsky nepříjemné. Prodejce zvolil přepravní firmu FOFR, která s názvem nemá nic společného.
Komunikaci s dodáním a dopravu
Rychlost vyřízení objednávky
Rychlost vyřízení objednávky.
Pár věcí chybělo.
Milý přístup Vašich zaměstnanců
Velké zklamání v barvě sedací soupravy.Na fotografii je barva béžová, interiér mám tedy udělaný do béžova ( výmalba,nábytek,podlaha), bohužel skutečná barva je ovšem šedá.Bylo mi sděleno, že na fotografii je sedací souprava nasvícena.
vzhled zboží
dodáno něco jinho, výměna trvala 3 dny
možná ceny
že ještě ten nábytek nemám, ani jedna zmínka -kdy ho přivezou.-až po třetí otázce, jsem se po48 hod dozvěděla že mají čas do zítra
Kvalitu ,rychlé dodání, ochotný kurýr.
Richlost akvalita
Dle naší zkušenosti nelze neschválit.Vše proběhlo hladce a velmi rychle.
Rychlost
Snaha o komunikaci
Vstřícná domluva, ochotný dovozce
Špatný stav sedací soupravy, dlouhá čekací doba na odpověď reklamace
