Do ted zbozi neprislo
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dlouhá dodací doba, na mailový dotaz, kdy bude zboží konečně dodáno nereagováno, neodpovězeno
Ochota řidiče při dovozo
Kdybych si sama nezavolala, nevěděla bych, který den bude zásilka doručena. Paní říkala, že následující den bude volat ohledně přibližného času doručení, ale nestalo se. Později odpoledne den před dovezením jsem si volala, zda termín platí a jaký tedy bude čas doručení. Paní mi oznámila, že už všechny obvolala ráno, ale po kontrole zjistila, že nás asi vynechala.
nelze hodnotit něco, co ještě nedorazilo
Dlouhá doba než přijde zboží, které zatím ještě nepřišlo
Dodržení termínu dodání
škoda jen , že u tohoto výrobku nebyla možnost jiné barvy sedáku, ale jinak OK
Na stránkách bylo zboží skladem a když zaplatim do 13.12 tak mi bude zboží doručeno do Vánoc.Na dotaz jak to vypadá s mojí objednávkou,mi bylo sděleno, že bylo zadáno do výroby.Zboží prozatím nemám.Hluboke zklamání.
Rychlé dodání a hlavně kvalita zboží
Zboží ještě nepřišlo
Rychlost
Velky vyber za dobre ceny
Rychlé doručení a cena
Kvalitní nábytek za přijatelnou cenu a super rychlí obchod
Rychlost vyřízení objednávky
Termín doručení, místo slíbený na večer, tak bylo doručeno ve večerních hodinách.
Sedací souprava kvalitni přístup řidiče výborní člověk na správném místě
Rychlost dodání, komunikace
Zaplatila jsem před měsícem a sedačku stále nemám....
Nebyla sedačka reálná jako na fotce v nabídce,barva sedačky tmavá a lesklá,přivezeno úplně něco jiného
Přehledný e-shop, vstřícnost k zakaznikum
