Hlavička stránky

Mléka na opalování

Zajišťují ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření, spálením a předčasným stárnutím kůže. Oproti hutnějším texturám, které nabízejí krémy na opalování, mají opalovací mléka tekutější konzistenci, díky níž se snadno a rychle roztírají po celém těle a nezanechávají těžký mastný film. Pro účely umělého opalování pak slouží specializované přípravky do solárií, které neobsahují klasické UV filtry, ale podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před vysušením.

Ochrana a odolnost

  • UVA ochrana – Chrání hlubší vrstvy kůže před dlouhovlnným zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

  • UVB ochrana – Filtruje záření zodpovědné za spálení kůže a její zarudnutí.

  • Voděodolnost – Zajišťuje zachování ochranného filmu na pokožce i během koupání nebo při intenzivním pocení (po osušení ručníkem je však nutné vrstvu obnovit).

Výše ochranného faktoru (SPF)

Hodnota SPF (Sun Protection Factor) udává míru ochrany před UVB zářením a určuje, kolikrát déle může pokožka zůstat na slunci bez spálení ve srovnání s nechráněnou kůží.

  • Nízká a střední ochrana (SPF 6–20) – Vhodná pro tmavší fototypy s přirozenou odolností vůči slunci nebo při mírném slunečním svitu v našich zeměpisných šířkách.

  • Vysoká ochrana (SPF 30) – Standard pro běžný pobyt na slunci ve středoevropském klimatu a pro osoby se světlejší pokožkou, která na slunci snadno zčervená.

  • Velmi vysoká ochrana (SPF 50 a 50+) – Nezbytná volba pro pobyt u moře, ve vysokohorském prostředí, pro malé děti a jedince s velmi světlou kůží náchylnou k okamžitému spálení či pigmentovým skvrnám.

Určení a zaměření

  • Dětská mléka na opalování – Formulována s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+) a převážně minerálními filtry bez chemických dráždivých látek pro citlivou dětskou kůži.

  • Opalovací mléka na obličej – Mléka s lehkou nekomedogenní texturou, která neucpávají póry a rychle se vstřebávají. Varianty s nemastným finišem lze použít i jako podkladovou bázi pod make-up.

  • Opalovací mléka na pigmentové skvrny – Obsahují aktivní látky, které regulují tvorbu kožního barviva a zabraňují vzniku nových hyperpigmentací i tmavnutí těch stávajících.

  • Opalovací mléka do solária – Specifické emulze určené výhradně pro solární trubice, jež hydratují pokožku a urychlují proces opálení.

Složení a snášenlivost

  • Hypoalergenní a bez parfemace – Šetrné receptury eliminující přidané syntetické vůně a dráždivé konzervanty, vhodné pro atopiky a reaktivní pokožku.

  • Přírodní a BIO – Využívají čistě minerální UV filtry (oxid zinečnatý, oxid titaničitý), rostlinné oleje a výtažky z ekologického zemědělství bez chemických složek.

  • Vegan – Přípravky bez obsahu živočišných látek, jako je včelí vosk nebo lanolin.

Hlavní obsah stránky

Mléka na opalování

Zajišťují ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření, spálením a předčasným stárnutím kůže. Oproti hutnějším texturám, které nabízejí krémy na opalování, mají opalovací mléka tekutější konzistenci, díky níž se snadno a rychle roztírají po celém těle a nezanechávají těžký mastný film. Pro účely umělého opalování pak slouží specializované přípravky do solárií, které neobsahují klasické UV filtry, ale podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před vysušením.

Ochrana a odolnost

  • UVA ochrana – Chrání hlubší vrstvy kůže před dlouhovlnným zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

  • UVB ochrana – Filtruje záření zodpovědné za spálení kůže a její zarudnutí.

  • Voděodolnost – Zajišťuje zachování ochranného filmu na pokožce i během koupání nebo při intenzivním pocení (po osušení ručníkem je však nutné vrstvu obnovit).

Výše ochranného faktoru (SPF)

Hodnota SPF (Sun Protection Factor) udává míru ochrany před UVB zářením a určuje, kolikrát déle může pokožka zůstat na slunci bez spálení ve srovnání s nechráněnou kůží.

  • Nízká a střední ochrana (SPF 6–20) – Vhodná pro tmavší fototypy s přirozenou odolností vůči slunci nebo při mírném slunečním svitu v našich zeměpisných šířkách.

  • Vysoká ochrana (SPF 30) – Standard pro běžný pobyt na slunci ve středoevropském klimatu a pro osoby se světlejší pokožkou, která na slunci snadno zčervená.

  • Velmi vysoká ochrana (SPF 50 a 50+) – Nezbytná volba pro pobyt u moře, ve vysokohorském prostředí, pro malé děti a jedince s velmi světlou kůží náchylnou k okamžitému spálení či pigmentovým skvrnám.

Určení a zaměření

  • Dětská mléka na opalování – Formulována s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+) a převážně minerálními filtry bez chemických dráždivých látek pro citlivou dětskou kůži.

  • Opalovací mléka na obličej – Mléka s lehkou nekomedogenní texturou, která neucpávají póry a rychle se vstřebávají. Varianty s nemastným finišem lze použít i jako podkladovou bázi pod make-up.

  • Opalovací mléka na pigmentové skvrny – Obsahují aktivní látky, které regulují tvorbu kožního barviva a zabraňují vzniku nových hyperpigmentací i tmavnutí těch stávajících.

  • Opalovací mléka do solária – Specifické emulze určené výhradně pro solární trubice, jež hydratují pokožku a urychlují proces opálení.

Složení a snášenlivost

  • Hypoalergenní a bez parfemace – Šetrné receptury eliminující přidané syntetické vůně a dráždivé konzervanty, vhodné pro atopiky a reaktivní pokožku.

  • Přírodní a BIO – Využívají čistě minerální UV filtry (oxid zinečnatý, oxid titaničitý), rostlinné oleje a výtažky z ekologického zemědělství bez chemických složek.

  • Vegan – Přípravky bez obsahu živočišných látek, jako je včelí vosk nebo lanolin.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Mléko na opalování SUNDANCE dětské mléko na opalování Sensitiv SPF30

SUNDANCE dětské mléko na opalování Sensitiv SPF30

SUNDANCE dětské mléko na opalování Sensitiv SPF30 je vhodné pro obzvláště citlivou dětskou pokožku. Dětské mléko na…

119 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování Babor Solar Defense After Sun Hydration Recovery Lotion mléko po opalování na obličej a tělo

Babor Solar Defense After Sun Hydration Recovery Lotion mléko po opalování na…

Intenzivně hydratační a rychle se vstřebávající mléko po opalování na obličej a tělo.…

od 1 031 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Attitude dětská 100% minerální tyčinka na obličej a rty SPF 30 20 g

Attitude dětská 100% minerální tyčinka na obličej a rty SPF 30 20 g

  • Bez parfemace
  • Vegan

Dětská 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty od značky ATTITUDE (SPF 30) bez vůně, 20g. Naše nová série…

od 240 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid sun Sensitive dětské mléko na opalování SPF 50+, 60 ml

Astrid sun Sensitive dětské mléko na opalování SPF 50+, 60 ml

  • 60 ml
  • Voděodolné
  • UVB

Citlivá dětská pokožka potřebuje při pobytu na slunci zvláštní pozornost. Astrid Sun dětské mléko Sensitive OF50+ je…

od 89 Kč
od 1 483 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Mléko po opalování Garnier Ambre Solaire 175 Ml zklidňující prodlužuje opálení

Mléko po opalování Garnier Ambre Solaire 175 Ml zklidňující prodlužuje opálení

Výrobce: L'Oréal Deutschland GmbH. Země původu: Německo. Značka: Garnier. Věková skupina (popis): Dospělí. Typ pleti:…

89 Kč

OdKarla.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování [ comfort zone ] SUN SOUL MILK SPF20 - ochranné opalovací mléko proti stárnutí 150 ml

[ comfort zone ] SUN SOUL MILK SPF20 - ochranné opalovací mléko proti stárnutí 150 ml

  • 150 ml
  • Voděodolné

Voděodolné mléko na opalování ve spreji je spolehlivou ochranou před slunečními paprsky, chrání před všemi druhy UVA/UVB…

974 Kč
6 493 Kč/l

prokrasuvlasu.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Astrid sun Eco Care Kids dětské hydratační mléko na opalování OF 30, 150 ml

Astrid sun Eco Care Kids dětské hydratační mléko na opalování OF 30, 150 ml

  • Ochranný faktor SPF 30
  • 150 ml
  • UVA
  • UVB
  • Vegan

Dětské hydratační mléko na opalování SPF 30 poskytuje širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.…

od 129 Kč
od 860 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid sun dětské mléko na opalování SPF 50, 200 ml

Astrid sun dětské mléko na opalování SPF 50, 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolné
  • Dětské
  • Na obličej
  • Hypoalergenní
  • Typ pleti citlivá

ASTRID SUN Kids SPF50 je spolehlivá sluneční ochrana vytvořená speciálně pro citlivou dětskou pokožku. Vysoký ochranný…

od 159 Kč
od 795 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Ziaja Sun Lotion In Spray SPF 50+ - Hydratační mléko na opalování ve spreji 170 ml

Ziaja Sun Lotion In Spray SPF 50+ - Hydratační mléko na opalování ve spreji 170 ml

  • 170 ml
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Na pigmentové skvrny

Sun Lotion In Spray SPF 50+ - Hydratační mléko na opalování ve spreji Voděodolné hydratační mléko poskytuje spolehlivou…

od 193 Kč
od 1 135 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování La Saponaria laSaponaria Zklidňující tělové mléko po opalování BIO (150 ml)

La Saponaria laSaponaria Zklidňující tělové mléko po opalování BIO (150 ml)

  • 150 ml

Přírodní vědomá kosmetika je vyrobená s láskou, v BIO kvalitě jak jen to je možné a s posláním "zanechat svět o něco lepším…

239 Kč
1 593 Kč/l

Futureliving.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Sun Med opalovací mléko ve spreji SPF50+ 220 ml

Sun Med opalovací mléko ve spreji SPF50+ 220 ml

1
  • Hypoalergenní
  • Typ pleti citlivá
  • Bez parfemace
  • UVA
  • UVB
  • 220 ml

Sun Med opalovací mléko ve spreji SPF50+ 220 ml Velmi vysoká ochrana proti slunci pro citlivou pokožku. Tento opalovací…

200 Kč
909 Kč/l

shop.grenzemarkt.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Zvýhodněný set na opalování a po opalování: Aloe vera sun – opalovací mléko SPF 30 + PANTHENOL + MLÉKO 11 % – Green idea

Zvýhodněný set na opalování a po opalování: Aloe vera sun – opalovací mléko SPF 30 +…

Green idea SPF 30 a Panthenol+ 11 % – kompletní set na ochranu pokožky před sluncem a péči po opalování Zvýhodněný set Green…

531 Kč

Herbatica.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Nubian mléko na opalování SPF 30 225 ml

Nubian mléko na opalování SPF 30 225 ml

  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 30

Nubian Mléko na opalování SPF 30 Sprej 225 ml, Opalovací mléko ve spreji Nubian SPF 30 zajišťuje středně vysokou ochranu…

od 209 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Belle Jardin SUN Water Voděodolné ochranné mléko na opalování SPF20 160ml

Belle Jardin SUN Water Voděodolné ochranné mléko na opalování SPF20 160ml

  • 160 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

79361 SUN Water Voděodolné ochranné mléko na opalování SPF20 160ml…

105 Kč
656 Kč/l

Kosmetika-nehty.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování LRP Anthelios Dermo-ped.BEBE50+ 50ml

LRP Anthelios Dermo-ped.BEBE50+ 50ml

  • Dětské
  • UVB
  • 50 ml

ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS, S termální vodou z La Roche-Posay. Sametové mléko SPF 50+ pro děti. Velmi vysoká ochrana proti…

od 100 Kč
od 2 000 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Uriage Moisturizing Kids Lotion SPF 50+ - Mléko na opalování 100 ml

Uriage Moisturizing Kids Lotion SPF 50+ - Mléko na opalování 100 ml

  • 100 ml
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Moisturizing Kids Lotion SPF 50+ - Mléko na opalování Dětské mléko SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu citlivé dětské…

od 229 Kč
od 2 290 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Sun D'or mléko na opalování 250 ml SPF30 Sensitiv

Sun D'or mléko na opalování 250 ml SPF30 Sensitiv

  • 250 ml
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 30
  • Bez parfemace

Sun D'or mléko na opalování 250 ml SPF30 Sensitiv Sun D'or Mléko na opalování SPF 30 Sensitiv poskytuje okamžitou ochranu…

159 Kč
636 Kč/l

LacinaDrogerie.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Hristina 50 SPF Přírodní hydratační mléko na opalování 150 ml

Hristina 50 SPF Přírodní hydratační mléko na opalování 150 ml

  • 150 ml
  • Voděodolné

♦ Přírodní opalovací mléko s vysokou ochranou SPF 50 a neodolatelnou čokoládovou vůní – pro bezpečné a příjemné opalování. ♦…

od 280 Kč
od 1 867 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování SEBAMED Baby Sun Care opalovací mléko OF50+ 200ml

SEBAMED Baby Sun Care opalovací mléko OF50+ 200ml

  • 200 ml

SEBAMED Baby Sun Care opalovací mléko OF50+ 200ml…

Doprava od 89 Kč
Osobní odběr zdarma
od 326 Kč
od 1 630 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování RYOR Opalovací mléko SPF 15, 200ml + dáreček 3 vzorečky zdarma

RYOR Opalovací mléko SPF 15, 200ml + dáreček 3 vzorečky zdarma

  • 200 ml

RYOR Opalovací mléko SPF 15, 200ml. RYOR Opalovací mléko SPF 15, 200ml je lehké a voděodolné opalovací mléko s střední…

253 Kč
1 265 Kč/l

Autodíly PEMA

Zobrazit detail
Mléko na opalování Mléko na opalování Suntox - Černá / Bílá

Mléko na opalování Suntox - Černá / Bílá

Mléko na opalování v plastové lahvičce s odpovídající barevnou krytkou a karabinou. Ochrana SPF30, 30 ml.…

43 Kč

Propagacni.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Astrid sun olej na opalování SPF 6, 200 ml

Astrid sun olej na opalování SPF 6, 200 ml

  • Ochranný faktor SPF 6
  • 200 ml
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Astrid sun olej na opalování nabízí mnohem více než jen základní ochranu proti slunci. Poskytuje optimální ochranu před 3…

od 79 Kč
od 395 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování SUNDANCE mléko na opalování SPF50

SUNDANCE mléko na opalování SPF50

  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 50

SUNDANCE mléko na opalování s ochranným faktorem 50 poskytuje okamžitou a spolehlivou ochranu před spálením. Jeho…

129 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE mléko na opalování pro děti SPF50

SUNDANCE mléko na opalování pro děti SPF50

  • Voděodolné
  • Bez parfemace

Užijte si slunce s dětským mlékem na opalování SPF 50 od značky SUNDANCE. Je speciálně vyvinuto pro jemnou dětskou pokožku a…

129 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE mléko na opalování SPF50+

SUNDANCE mléko na opalování SPF50+

  • Voděodolné

SUNDANCE mléko na opalování SPF50+ je vhodné pro neopálenou pokožku citlivou na slunce. Poskytuje okamžitou a spolehlivou…

139 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE mléko na opalování SPF30 s podporou zhnědnutí

SUNDANCE mléko na opalování SPF30 s podporou zhnědnutí

  • Voděodolné

SUNDANCE mléko na opalování pro ochranu a zhnědnutí SPF 30 poskytuje 24hodinovou hydratační péči a zajišťuje přirozeně…

149 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE dětské mléko na opalování Sensitiv SPF50+

SUNDANCE dětské mléko na opalování Sensitiv SPF50+

  • Voděodolné
  • Bez parfemace

Sundance Kids mléko na opalování SPF50+ poskytuje spolehlivou a okamžitou ochranu před sluncem pro citlivou pokožku kojenců…

159 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování Attitude dětská minerální tyčinka na obličej a rty SPF 30 60 g

Attitude dětská minerální tyčinka na obličej a rty SPF 30 60 g

  • Bez parfemace
  • Vegan

Dětská 100% minerální ochranná tyčinka na celé tělo ATTITUDE (SPF 30) bez vůně, 60g. Naše nová řada přirozených opalovacích…

od 294 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování [ comfort zone ] SUN SOUL MILK SPF30 - ochranné opalovací mléko proti stárnutí 150 ml

[ comfort zone ] SUN SOUL MILK SPF30 - ochranné opalovací mléko proti stárnutí 150 ml

  • 150 ml
  • Voděodolné

Voděodolné mléko na opalování ve spreji je spolehlivou ochranou před slunečními paprsky, chrání před všemi druhy UVA/UVB…

1 032 Kč
6 880 Kč/l

prokrasuvlasu.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Sunnoré Opalovací Mléko SPF 20 200ml

Sunnoré Opalovací Mléko SPF 20 200ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

SUNNORÉ Opalovací mléko SPF 20 poskytuje spolehlivou střední ochranu před UV zářením a je vhodné pro každodenní použití…

od 209 Kč
od 1 045 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Sunnoré - opalovací mléko - SPF30, 200 ml

Sunnoré - opalovací mléko - SPF30, 200 ml

1
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 30
  • 200 ml

Vysoce účinné opalovací mléko poskytuje spolehlivou UVA a UVB ochranu a zároveň intenzivně hydratuje a regeneruje pokožku…

od 249 Kč
od 1 245 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování SUNNORÉ Duo balení opalovací mléko a mléko po opalování SPF 20 2x200 ml

SUNNORÉ Duo balení opalovací mléko a mléko po opalování SPF 20 2x200 ml

1
  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

SUNNORÉ Duo balení kombinuje Opalovací mléko SPF 20 pro střední ochranu před sluncem a Mléko po opalování pro zklidnění a…

od 279 Kč
od 1 395 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování INSTITUT ESTHEDERM Adaptasun tělové mléko 200 ml

INSTITUT ESTHEDERM Adaptasun tělové mléko 200 ml

Obsah INSTITUT ESTHEDERM ADAPTASUN Tělové mléko na opalování 200 ml tělové mléko na opalování pro mírné slunce…

od 949 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nubian Kids Mléko na opalování ve spreji SPF 50, 225 ml

Nubian Kids Mléko na opalování ve spreji SPF 50, 225 ml

Mléko na opalování ve spreji SPF 50 poskytuje vysokou ochranu citlivé dětské pokožky před slunečním zářením. Díky ochrannému…

od 370 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Dermacol Sun Milk SPF 30 - Mléko na opalování 200 ml

Dermacol Sun Milk SPF 30 - Mléko na opalování 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 30
  • Voděodolné

Sun Milk SPF 30 - Mléko na opalování Voděodolné mléko s ochranným faktorem OF 30 v rozprašovači chrání pokožku před…

od 249 Kč
od 1 245 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Vichy Invisible Hydrating Protective Milk SPF 50 - Mléko na opalování 150 ml

Vichy Invisible Hydrating Protective Milk SPF 50 - Mléko na opalování 150 ml

  • 150 ml
  • Voděodolné
  • Hypoalergenní
  • Typ pleti citlivá
  • UVA
  • UVB

Invisible Hydrating Protective Milk SPF 50 - Mléko na opalování Hydratační ochranné mléko SPF 50+ poskytuje velmi vysokou…

od 273 Kč
od 1 820 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Light Feeling lehké pečující mléko na opalování SPF 20 200 ml

Nivea Sun Light Feeling lehké pečující mléko na opalování SPF 20 200 ml

  • 200 ml

Lehké pečující mléko na opalování se díky extra lehkému složení velmi snadno roztírá, téměř ihned vstřebává a zároveň…

229 Kč
1 145 Kč/l

LacinaDrogerie.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Astrid SUN mléko na opalování ve spreji SPF 50 270 ml Rodinná ochrana Plus

Astrid SUN mléko na opalování ve spreji SPF 50 270 ml Rodinná ochrana Plus

  • 270 ml
  • UVA
  • UVB

Astrid SUN mléko na opalování ve spreji SPF 50 270 ml Rodinná ochrana Plus Zajistěte svým nejbližším maximální bezpečí během…

279 Kč
1 033 Kč/l

LacinaDrogerie.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml

AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml

  • 250 ml

AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml…

Doprava od 89 Kč
Osobní odběr zdarma
od 870 Kč
od 3 480 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Mléko na opalování Suntox - Bílá / Bílá

Mléko na opalování Suntox - Bílá / Bílá

Mléko na opalování v plastové lahvičce s odpovídající barevnou krytkou a karabinou. Ochrana SPF30, 30 ml.…

43 Kč

Propagacni.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Mléko na opalování Suntox - Modrá / Bílá

Mléko na opalování Suntox - Modrá / Bílá

Mléko na opalování v plastové lahvičce s odpovídající barevnou krytkou a karabinou. Ochrana SPF30, 30 ml.…

43 Kč

Propagacni.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Mléko na opalování Suntox - Tmavě Modrá / Bílá

Mléko na opalování Suntox - Tmavě Modrá / Bílá

Mléko na opalování v plastové lahvičce s odpovídající barevnou krytkou a karabinou. Ochrana SPF30, 30 ml.…

43 Kč

Propagacni.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Dax Sun Ochranné mléko na opalování Intenzivně hydratační SPF50 150 Ml

Dax Sun Ochranné mléko na opalování Intenzivně hydratační SPF50 150 Ml

  • Ochranný faktor SPF 50

Dax Sun Ochranné mléko na opalování Intenzivně hydratační SPF50 150 Ml Dax Sun Ochranné mléko na opalování Intenzivně…

95 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Mustela opalovací mléko SPF 50+ 100 ml

Mustela opalovací mléko SPF 50+ 100 ml

  • 100 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Bez parfemace

Obsah MUSTELA opalovací mléko SPF50+ 100 ml Charakteristika MUSTELA opalovací mléko SPF50+ Opalovací mléko s velmi vysokou…

od 99 Kč
od 990 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Dax Sun Ochranné mléko na opalování Dax Sun pro děti a miminka SPF50

Dax Sun Ochranné mléko na opalování Dax Sun pro děti a miminka SPF50

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Dax Ochranná emulze proti slunci pro děti a kojence SPF50. Zajišťuje bezpečnost mimořádně citlivé dětské pokožky s velmi…

od 112 Kč
od 560 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea SUN Hydratační opalovací mléko Protect & Moisture SPF30 100 ml

Nivea SUN Hydratační opalovací mléko Protect & Moisture SPF30 100 ml

  • 100 ml
  • Ochranný faktor SPF 30

NIVEA SUN Protect & Moisture hydratační opalovací mléko SPF30 100 ml – Ochrana a hydratace v jednom. NIVEA SUN Protect &…

od 156 Kč
od 1 560 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování SUNDANCE MED Ultra Sensitiv dětské mléko na opalování SPF50+

SUNDANCE MED Ultra Sensitiv dětské mléko na opalování SPF50+

  • Voděodolné

SUNDANCE MED Ultra Sensitiv dětské mléko na opalování SPF50+ poskytuje vysokou a okamžitou ochranu při opalování. Produkt je…

179 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE mléko na opalování SPF50

SUNDANCE mléko na opalování SPF50

  • Voděodolné

Připravte se na léto se Sundance! Sundance mléko na opalování SPF50 obsahuje UVA/UVB filtry a poskytuje spolehlivou vysokou…

269 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie