Hlavička stránky

Mléka na opalování

Zajišťují ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření, spálením a předčasným stárnutím kůže. Oproti hutnějším texturám, které nabízejí krémy na opalování, mají opalovací mléka tekutější konzistenci, díky níž se snadno a rychle roztírají po celém těle a nezanechávají těžký mastný film. Pro účely umělého opalování pak slouží specializované přípravky do solárií, které neobsahují klasické UV filtry, ale podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před vysušením.

Ochrana a odolnost

  • UVA ochrana – Chrání hlubší vrstvy kůže před dlouhovlnným zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

  • UVB ochrana – Filtruje záření zodpovědné za spálení kůže a její zarudnutí.

  • Voděodolnost – Zajišťuje zachování ochranného filmu na pokožce i během koupání nebo při intenzivním pocení (po osušení ručníkem je však nutné vrstvu obnovit).

Výše ochranného faktoru (SPF)

Hodnota SPF (Sun Protection Factor) udává míru ochrany před UVB zářením a určuje, kolikrát déle může pokožka zůstat na slunci bez spálení ve srovnání s nechráněnou kůží.

  • Nízká a střední ochrana (SPF 6–20) – Vhodná pro tmavší fototypy s přirozenou odolností vůči slunci nebo při mírném slunečním svitu v našich zeměpisných šířkách.

  • Vysoká ochrana (SPF 30) – Standard pro běžný pobyt na slunci ve středoevropském klimatu a pro osoby se světlejší pokožkou, která na slunci snadno zčervená.

  • Velmi vysoká ochrana (SPF 50 a 50+) – Nezbytná volba pro pobyt u moře, ve vysokohorském prostředí, pro malé děti a jedince s velmi světlou kůží náchylnou k okamžitému spálení či pigmentovým skvrnám.

Určení a zaměření

  • Dětská mléka na opalování – Formulována s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+) a převážně minerálními filtry bez chemických dráždivých látek pro citlivou dětskou kůži.

  • Opalovací mléka na obličej – Mléka s lehkou nekomedogenní texturou, která neucpávají póry a rychle se vstřebávají. Varianty s nemastným finišem lze použít i jako podkladovou bázi pod make-up.

  • Opalovací mléka na pigmentové skvrny – Obsahují aktivní látky, které regulují tvorbu kožního barviva a zabraňují vzniku nových hyperpigmentací i tmavnutí těch stávajících.

  • Opalovací mléka do solária – Specifické emulze určené výhradně pro solární trubice, jež hydratují pokožku a urychlují proces opálení.

Složení a snášenlivost

  • Hypoalergenní a bez parfemace – Šetrné receptury eliminující přidané syntetické vůně a dráždivé konzervanty, vhodné pro atopiky a reaktivní pokožku.

  • Přírodní a BIO – Využívají čistě minerální UV filtry (oxid zinečnatý, oxid titaničitý), rostlinné oleje a výtažky z ekologického zemědělství bez chemických složek.

  • Vegan – Přípravky bez obsahu živočišných látek, jako je včelí vosk nebo lanolin.

Hlavní obsah stránky

Mléka na opalování

Zajišťují ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření, spálením a předčasným stárnutím kůže. Oproti hutnějším texturám, které nabízejí krémy na opalování, mají opalovací mléka tekutější konzistenci, díky níž se snadno a rychle roztírají po celém těle a nezanechávají těžký mastný film. Pro účely umělého opalování pak slouží specializované přípravky do solárií, které neobsahují klasické UV filtry, ale podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před vysušením.

Ochrana a odolnost

  • UVA ochrana – Chrání hlubší vrstvy kůže před dlouhovlnným zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

  • UVB ochrana – Filtruje záření zodpovědné za spálení kůže a její zarudnutí.

  • Voděodolnost – Zajišťuje zachování ochranného filmu na pokožce i během koupání nebo při intenzivním pocení (po osušení ručníkem je však nutné vrstvu obnovit).

Výše ochranného faktoru (SPF)

Hodnota SPF (Sun Protection Factor) udává míru ochrany před UVB zářením a určuje, kolikrát déle může pokožka zůstat na slunci bez spálení ve srovnání s nechráněnou kůží.

  • Nízká a střední ochrana (SPF 6–20) – Vhodná pro tmavší fototypy s přirozenou odolností vůči slunci nebo při mírném slunečním svitu v našich zeměpisných šířkách.

  • Vysoká ochrana (SPF 30) – Standard pro běžný pobyt na slunci ve středoevropském klimatu a pro osoby se světlejší pokožkou, která na slunci snadno zčervená.

  • Velmi vysoká ochrana (SPF 50 a 50+) – Nezbytná volba pro pobyt u moře, ve vysokohorském prostředí, pro malé děti a jedince s velmi světlou kůží náchylnou k okamžitému spálení či pigmentovým skvrnám.

Určení a zaměření

  • Dětská mléka na opalování – Formulována s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+) a převážně minerálními filtry bez chemických dráždivých látek pro citlivou dětskou kůži.

  • Opalovací mléka na obličej – Mléka s lehkou nekomedogenní texturou, která neucpávají póry a rychle se vstřebávají. Varianty s nemastným finišem lze použít i jako podkladovou bázi pod make-up.

  • Opalovací mléka na pigmentové skvrny – Obsahují aktivní látky, které regulují tvorbu kožního barviva a zabraňují vzniku nových hyperpigmentací i tmavnutí těch stávajících.

  • Opalovací mléka do solária – Specifické emulze určené výhradně pro solární trubice, jež hydratují pokožku a urychlují proces opálení.

Složení a snášenlivost

  • Hypoalergenní a bez parfemace – Šetrné receptury eliminující přidané syntetické vůně a dráždivé konzervanty, vhodné pro atopiky a reaktivní pokožku.

  • Přírodní a BIO – Využívají čistě minerální UV filtry (oxid zinečnatý, oxid titaničitý), rostlinné oleje a výtažky z ekologického zemědělství bez chemických složek.

  • Vegan – Přípravky bez obsahu živočišných látek, jako je včelí vosk nebo lanolin.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Mléko na opalování Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying SPF30 400 ml

Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying SPF30 400 ml

od 785 Kč

1 962 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 400 ml

Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying SPF50 je opalovací přípravek na tělo pro ženy. Mléko Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying Milk SPF30 pokožku chrání, vyživuje a hydratuje. …

od 785 Kč

od 1 962 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Biotherm Waterlover Sun Milk SPF30 200 ml

Biotherm Waterlover Sun Milk SPF30 200 ml

od 460 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Tento opalovací přípravek poskytuje střední stupeň ochrany proti slunečnímu záření s ochranným faktorem SPF 30, který zajišťuje širokospektrální UVA/UVB ochranu. Je vhodný pro každodenní letní…

od 460 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50 40 ml

Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50 40 ml

od 199 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • Bez parfemace
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF

Opalovací mléko SFP 50 je speciálně navrženo pro jemnou pokožku kojenců a dětí. Chrání jejich pokožku před UVA a UVB paprsky a je odolné vůči vodě a písku. Snadno se nanáší a zanechává pokožku…

od 199 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Schutz & Pflege SPF30 400 ml

Nivea Sun Schutz & Pflege SPF30 400 ml

5

od 480 Kč

1 200 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 400 ml

Hydratační mléko na opalování Nivea Sun Protect & Moisture SPF30 má pečující složení, které pokožku hloubkově hydratuje a chrání. Vysoce účinný systém UVA/UVB filtrů okamžitě chrání pokožku před…

od 480 Kč

od 1 200 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Uriage Bariésun Moisturizing Kid Lotion SPF50+ 100 ml

Uriage Bariésun Moisturizing Kid Lotion SPF50+ 100 ml

1

od 248 Kč

2 480 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 100 ml

Bariésun dětské opalovací mléko poskytuje díky novému silnému filtračnímu komplexu velmi vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Je obohaceno termální vodou Uriage, obsahuje komplex anti-UVA a…

od 248 Kč

od 2 480 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF50+ 200 ml

Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF50+ 200 ml

76

od 252 Kč

1 260 Kč/l
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Hydratační mléko na opalování Piz Buin Moisturizing Sun Lotion s nemastnou a nelepivou texturou bylo vyvinuto tak, aby zajišťovalo správnou rovnováhu mezi krásným opálením a účinnou ochranou…

od 252 Kč

od 1 260 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Lilien Sun Active opalovací mléko SPF20 200 ml

Lilien Sun Active opalovací mléko SPF20 200 ml

3

od 89 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF

Speciální voděodolné opalovací mléko Lilien Sun Active s ochranným faktorem 20 spolehlivě chrání před spálením a snižuje riziko vzniku slunečních alergií. Obohaceno o panthenol, beta-karoten, …

od 89 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Bübchen Sensitive opalovací mléko SPF30 150 ml

Bübchen Sensitive opalovací mléko SPF30 150 ml

1

od 199 Kč

1 327 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 150 ml

Všechny výrobky chránící před sluncem poskytují zaručenou ochranu hned po nanesení. Dbejte na to, že přímé slunce je pro miminka do 12 měsíců věku velmi nebezpečné! Bübchen opalovací přípravky…

od 199 Kč

od 1 327 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Helios Herb Mléko na opalování SPF30 200 ml

Helios Herb Mléko na opalování SPF30 200 ml

od 114 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Přírodní

Helios Herb Mléko na opalování SPF 30 200 ml Helios Herb mléko na opalování OF30 je určené k ochraně pokožky před škodlivým UVA a UVB zářením. Ochranný faktor SPF 30 poskytuje vysoký stupeň…

od 114 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Kids Ultra Protect & Play SPF50+ 150 ml

Nivea Sun Kids Ultra Protect & Play SPF50+ 150 ml

1

od 354 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA
  • UVB

Opalovací mléko je až třikrát déle voděodolné. Díky tomu může vaše dítko bez obav řádit v bazénu. Okamžitě a dlouhodobě chrání před UVA a UVB paprsky, a to díky SPF50+. Obsahuje přírodní…

od 354 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Hristina Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF50 250 ml

Hristina Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF50 250 ml

36

od 279 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA

Opalovací mléko pro miminka a děti má krémovou strukturu s vysokým krytím a je vysoce odolný vůči vodě, potu a otření ručníkem a oblečením. Zanechává pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou. …

od 279 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Dermacol Sun Water Resistant mléko na opalování SPF20 200 ml

Dermacol Sun Water Resistant mléko na opalování SPF20 200 ml

14

od 207 Kč

1 035 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20
  • 200 ml

Voděodolné mléko na opalování s beta-karotenem poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Ochranný komplex UVA a UVB filtrů spolu s vitaminem E a olejem z hroznových jader zabraňuje…

od 207 Kč

od 1 035 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Piz Buin Mléko na opalování SPF30 200 ml

Piz Buin Mléko na opalování SPF30 200 ml

148

od 170 Kč

850 Kč/l
  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Piz Buin Allergy Lotion SPF30 kosmetika na opalování 200 ml. Napomáhá předcházet sluneční alergii. Inovované fotostabilní UVA a UVB filtry chrání citlivou pleť a minimalizují případnou…

od 170 Kč

od 850 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Delice Solaire Sun Milk High Protection Children SPF30 250 ml

Delice Solaire Sun Milk High Protection Children SPF30 250 ml

189 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA
  • UVB

Při výběru mléka na opalování je důležité zohlednit několik klíčových faktorů, které zaručí bezpečnou a účinnou ochranu pokožky před slunečním zářením. Jedním z nejdůležitějších parametrů je…

189 Kč

Drogerie-vanura.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Helios Herb Mléko na opalování SPF20 400 ml

Helios Herb Mléko na opalování SPF20 400 ml

1

od 137 Kč

342 Kč/l
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20
  • 400 ml

Helios Herb Mléko na opalování SPF20 je určené pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Nabízí střední stupeň ochrany s ochranným faktorem SPF 20, který umožňuje prodloužit dobu bezpečného…

od 137 Kč

od 342 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Hypoallergenic Milk SPF50+ 175 ml

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Hypoallergenic Milk SPF50+ 175 ml

10

od 219 Kč

1 251 Kč/l
  • Typ pleti citlivá
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 175 ml

Opalujte se bez rizika. Dopřejte své citlivé pleti pokročilou ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření s mlékem Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Hypoallergenic Milk SPF50+. …

od 219 Kč

od 1 251 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Biosolis Mléko na opalování pro děti BIO SPF50 100 ml

Biosolis Mléko na opalování pro děti BIO SPF50 100 ml

od 519 Kč

5 190 Kč/l
  • Voděodolné
  • Dětské
  • BIO
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 100 ml

Dětský opalovací krém s ochranným faktorem SPF50+ od firmy Biosolis nabízí pro vaše nejmenší 100% ochranu před sluncem. Účinnost opalovacího mléka je okamžitá. Toto mléko je jemné na dotek a…

od 519 Kč

od 5 190 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Soaphoria Sunnyphoria ochranné mléko na opalování SPF30 75 ml

Soaphoria Sunnyphoria ochranné mléko na opalování SPF30 75 ml

od 399 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • UVA
  • UVB
  • Přírodní

Přípravek nanášejte krouživými pohyby na pokožku v přiměřeném množství před vystavením slunečnímu záření a pravidelně opakujte, speciálně po plavání či koupání. Mléko rozetřete do ztracena, aby…

od 399 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Eucerin Sun Sensitive Protect extra lehké mléko SPF50+ 150 ml

Eucerin Sun Sensitive Protect extra lehké mléko SPF50+ 150 ml

2

673 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF

Eucerin Sun Protection extra lehké mléko na opalování má ochranný faktor SPF50+. Mléko chrání citlivou pokožku před poškozením vlivem slunečního záření. Lehká textura se ihned vstřebává. Mléko…

673 Kč

Lekarnatrio.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Astrid Sun Milk Eco Care SPF30 150 ml

Astrid Sun Milk Eco Care SPF30 150 ml

3

od 197 Kč

1 313 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Vegan
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 150 ml

Technologie ekologicky vyvážených UV filtrů je ohleduplná k životnímu prostředí. Vědecké testy potvrdily, že vyhovuje 8 kritériím udržitelnosti ve vztahu k mořskému i suchozemskému životu a je…

od 197 Kč

od 1 313 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Hawaiian Tropic Mineral Skin Nourishing Facial Milk SPF30 50 mlPokles ceny

Hawaiian Tropic Mineral Skin Nourishing Facial Milk SPF30 50 ml

od 269 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Užívejte si hřejivých doteků slunce s opalovacím mlékem na obličej Hawaiian Tropic Mineral Skin Nourishing Facial Milk. Chrání pleť před škodlivými vlivy UVA a UVB paprsků pomocí oxidu…

od 269 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Biosolis Sun Milk BIO opalovací mléko SPF30 100 ml

Biosolis Sun Milk BIO opalovací mléko SPF30 100 ml

od 648 Kč

  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Přírodní
  • BIO

Biosolis Bio mléko na opalování představuje první plně certifikovaný organický opalovací krém pro dospělé a děti! Opalovací krém je voděodolný a funguje okamžitě po nanesení.

od 648 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování MedPharma Opalovací mléko SPF 50 230 ml

MedPharma Opalovací mléko SPF 50 230 ml

374 Kč

1 626 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 230 ml

Speciálně vyvinuté voděodolné a hypoalergenní MedPharma opalovací mléko SPF 50 chrání pokožku před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením. MedPharma opalovací mléko SPF 50 obsahuje fyzikální i…

374 Kč

1 626 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 400 ml

Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 400 ml

4

219 Kč

547 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 400 ml

Astrid Sun hydratační mléko na opalování vám nabízí středně silnou ochranu před slunečními paprsky. Lehce se vstřebává a roztírá a díky složení obohaceném o D-panthenol a multivitaminový komplex…

219 Kč

547 Kč/l

Diskontdrogerie.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Sun D'Or Sun Milk SPF20 250 ml

Sun D'Or Sun Milk SPF20 250 ml

139 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20

Sun D'Or Sun Milk SPF 20, 250 ml Sun D'Or Sun Milk SPF 20 je mléko na opalování, které poskytuje okamžitou ochranu proti slunečnímu záření díky SPF 20. Jeho složení je navrženo tak, aby…

139 Kč

Drogerie Podspure

Zobrazit detail
Mléko na opalování Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF15Pokles ceny

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF15, 175 ml

619 Kč

3 537 Kč/l
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 15
  • 175 ml

Produkt: Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF15 Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF15 je opalovací mléko, které poskytuje pokožce ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Tento produkt je…

619 Kč

3 537 Kč/l

Sephora.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Ayan Baby Care opalovací mléko pro děti SPF50 100 ml

Ayan Baby Care opalovací mléko pro děti SPF50 100 ml

332 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA

Opalovací mléko Ayan poskytuje dlouhodobou ochranu před UVA a UVB zářením. Díky obsahu non-nano oxidu zinečnatého je bezpečný pro pokožku i životní prostředí. Složení s bambuckým máslem, …

332 Kč

Earplugs s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování ISDIN FotoUltra Solar Allergy SPF100+ 50 ml

ISDIN FotoUltra Solar Allergy SPF100+ 50 ml

757 Kč

15 140 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 100 SPF
  • 50 ml

Chcete předvést dokonalé opálení a zároveň se starat o vaši pokožku? V tom případě je mléko na opalování Isdin FotoUltra Solar Allergy SPF100+ přesně to co hledáte! Opalovací mléko je vhodné, …

757 Kč

15 140 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Astrid Sun rodinné mléko na opalování OF50+ 250 ml

Astrid Sun rodinné mléko na opalování OF50+ 250 ml

3

249 Kč

996 Kč/l
  • Na obličej
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 250 ml

Mléko pro celou rodinu ochrání před nepříznivými vlivy slunečních paprsků vás i citlivou dětskou pokožku. Je voděodolné a vysoce fotostabilní (ochranný filtr se nerozpadá při dlouhodobém pobytu…

249 Kč

996 Kč/l

Drogerie-vanura.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Dermacol Sun Milk For Kids Water Resistant SPF50 200 ml

Dermacol Sun Milk For Kids Water Resistant SPF50 200 ml

11

349 Kč

1 745 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 50
  • 200 ml

Voděodolné mléko na opalování pro děti SPF 50 s komplexem UVA a UVB filtrů a vitaminem E poskytuje dětské pokožce účinnou ochranu před spálením a poškozením slunečním zářením. Vhodné pro všechny…

349 Kč

1 745 Kč/l

MJ-KrasaZdravi.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Bione Cosmetics Duo Sun Cannabis opalovací mléko SPF16  265 ml

Bione Cosmetics Duo Sun Cannabis opalovací mléko SPF16 265 ml

103 Kč

389 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Přírodní
  • Ochranný faktor SPF 16
  • 265 ml

Praktické a dostatečně účinné opalovací mléko s obsahem konopného oleje je balzám pro vaši pokožku v průběhu slunění. Svým složením je i taktéž protizánětlivé a antibakteriální. Rychle se…

103 Kč

389 Kč/l

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Nivea Kids Caring Sun Lotion SPF30 200 ml

Nivea Kids Caring Sun Lotion SPF30 200 ml

184 Kč

920 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Dětské mléko na opalování obsahuje speciálně dlouhodobě voděodolné složení, které poskytuje citlivé dětské pokožce jemnou péči a hydrataci. Vitamín E a kombinace minerálních a organických UV…

184 Kč

920 Kč/l

Bambilon.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE MED Ultra Sensitiv dětské mléko na opalování SPF50+, cestovní balení

SUNDANCE MED Ultra Sensitiv dětské mléko na opalování SPF50+, cestovní balení

  • Voděodolné

SUNDANCE MED Ultra Sensitiv dětské mléko na opalování SPF50+, cestovní balení poskytuje vysokou a okamžitou ochranu při…

90 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Mléko na opalování SUNDANCE mléko na opalování SPF30

SUNDANCE mléko na opalování SPF30

  • Voděodolné
  • Vegan

Mléko na opalování SPF 30 SUNDANCE nabízí spolehlivou ochranu proti slunci a intenzivní péči o pokožku. Díky účinnému…

99 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie