Mléka na opalování pro děti
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
CeraVe Hydratační opalovací mléko SPF50+, 75 ml
od 170 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Hydratační opalovací mléko s ochranným faktorem SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením a zároveň zajišťuje dlouhodobou hydrataci pokožky. Jeho lehká textura se snadno…
Bioderma Photoderm Pediatrics Lait opalovací mléko pro děti SPF50+, 100 ml
od 170 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Bioderma Photoderm Pediatrics Lait SPF50+ poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu přizpůsobenou citlivé dětské pokožce. Opalovací mléko je vhodné na obličej a tělo i pro děti již od 12…
CeraVe Hydratační opalovací mléko SPF30 75 ml
od 185 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Toto mléko na opalování poskytuje vysokou ochranu před škodlivými UVB a UVA paprsky, přičemž zároveň zajišťuje hydrataci pokožky až na 24 hodin. Složení s 3 esenciálními ceramidy podporuje…
La Roche Posay Anthelios mléko pro děti SPF50+, 75 ml
od 119 Kč
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
La Roche Posay Anthelios je hydratační mléko SPF50+ pro ochranu proti ultra dlouhovlnnému UVA záření. Zachovává přirozenou obranyschopnost pokožky a nezanechává na pokožce bílé skvrny. Je vhodné…
Wooden Spoon Opalovací mléko Baby & Family SPF50 50 ml
od 408 Kč
8 160 Kč/l- Na obličej
- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 50 ml
Přírodní opalovací mléko vyrobené z jednoduchých a bezpečných přísad, což je prospěšné pro vás i pro nejjemnější dětskou pokožku. Rostlinné máslo obsažené v produktu je bohaté na vitaminy, …
Wooden Spoon Baby & Family Mango SPF50, 100 ml
od 445 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Opalovací mléko Baby & Family s vůní sladkého manga poskytuje účinnou UVA a UVB ochranu, je vhodné na obličej i tělo, pro dospělé i děti. Inovativní složení poskytne speciální ochranu všem…
La Saponaria BIO Latte Solare opalovací mléko pro děti SPF50+ 125 ml
od 345 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Tekuté opalovací mléko v BIO kvalitě pro děti a citlivou pokožku ochrání obličej i tělo před UVA i UVB zářením přírodními minerálními filtry a je perfektní i pro světlejší pokožku. Tělo provoní…
Vichy Capital Soleil Milk opalovací mléko SPF30 300 ml
od 376 Kč
1 253 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 30
- 300 ml
VICHY CAPITAL SOLEIL LAIT IP30 (SPF 30) je ochranné mléko na obličej a tělo pro dospělé i děti. Velmi vysoká ochrana SPF30+UVA Ultra. Chrání kůži před spálením a před poškozením a vysoušením…
Dermacol Water Resistant Sun Milk opalovací mléko SPF30 200 ml
od 185 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Toužíte po dokonalém bronzu a současně chcete svoji pokožku vyživit a chránit? Voděodolné mléko s ochranným faktorem SPF 30 chrání pokožku před předčasným stárnutím. Mléko je vhodné i pro jemnou…
La Roche Posay Anthelios UV Sport mléko SPF50+ 200 ml
od 454 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Tělové mléko La Roche Posay Anthelios Uv Sport je určeno pro ochranu pokožky před slunečním zářením s vysokým ochranným faktorem SPF50+. Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a…
LaSaponaria Latte Solare BIO opalovací mléko SPF30 125 ml
od 265 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Tekuté opalovací mléko v BIO kvalitě ochrání obličej i tělo před UVA i UVB zářením přírodními minerálními filtry a je perfektní i pro první slunné dny a k péči o světlejší pokožku. Tělo provoní…
Wooden Spoon Baby & Family opalovací tělové mléko SPF50 150 ml
od 569 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Opalovací mléko Wooden Spoon SPF 50 na minerálním základu je vhodné pro děti i dospělé. Toto přírodní opalovací mléko je vyrobeno z jednoduchých a bezpečných surovin a chrání pomocí slabé vrstvy…
La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Lotion SPF50+ 50 ml
od 100 Kč
2 000 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 50 ml
Opalovací mléko s novou formulí vytvořenou speciálně pro miminka. Pro jemnou, atopickou pokožku obličeje a těla miminek od 6 měsíců věku. Obohaceno máslem z karité pro hydrataci, zklidnění…
Dermacol Water Resistant Sun Milk opalovací mléko SPF50 200 ml
od 245 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Toužíte po dokonalém bronzu a současně chcete svoji pokožku vyživit a chránit? Voděodolné mléko s ochranným faktorem SPF 50 chrání pokožku před předčasným stárnutím. Mléko je vhodné i pro jemnou…
Wooden Spoon Baby & Family opalovací tělové mléko SPF30 150 ml
od 511 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Přírodní opalovací mléko Wooden Spoon Baby & Family se skládá z organických ingrediencí, které jsou šetrné k jemné pokožce dětí i dospělých. Obsažené rostlinné máslo je bohaté na vitaminy, …
Vichy Capital Soleil Family Milk SPF50 ochranné mléko 300 ml
od 508 Kč
1 693 Kč/l- Ochranný faktor SPF 50
- 300 ml
Ochranné mléko na obličej a tělo pro dospělé i děti s vysokou ochranou SPF 50 UVB + UVA. Chrání kůži před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením a před předčasným stárnutím pokožky v důsledku…
Avène Sun opalovací mléko pro děti SPF50+ 250 ml
od 352 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Bez parfemace. Nezanechává bílé stopy. Velmi vysoká ochrana citlivé dětské kůže. Komplex fotoprotekčních aktivních látek, které poskytují optimální ochranu proti UVB a také UVA dlouhým i…
Avène Haute protection minerální mléko SPF50 100 ml
od 315 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Nejvyšší ochrana SPF 50 a UVA Ultra. Chrání kůži před spálením a před poškozením způsobeným slunečním zářením. Určené pro velmi exponované partie - obličej, krk, vrchní část hlavy, ruce. Určeno…
Wooden Spoon Baby & Family opalovací tělové mléko SPF50 100 ml
od 278 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Přírodní opalovací mléko vyrobené z jednoduchých a bezpečných přísad, což je prospěšné pro vás i pro nejjemnější dětskou pokožku. Rostlinné máslo obsažené v produktu je bohaté na vitaminy, …
WoodenSpoon Baby & Family opalovací tělové mléko SPF30, 50 ml
od 371 Kč
- Na obličej
- Dětské
- UVA
- UVB
- Přírodní
Přírodní opalovací mléko vyrobené z jednoduchých a bezpečných přísad je prospěšné pro vás i pro nejjemnější dětskou pokožku. Rostlinné máslo obsažené v produktu je bohaté na vitaminy, polyfenoly…
Wooden Spoon Skin Nourishment opalovací mléko na obličej a tělo SPF35+, 100 ml
od 445 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Opalovací mléko na obličej a tělo Wooden Spoon Skin Nourishment poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Obsahuje baobab, jenž chrání pokožku před negativními účinky slunce. Přípravek je…
Vichy Capital Soleil SPF50 300 ml
od 422 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Dětské
- Bez parfemace
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
Vichy Capital Soleil je mléko na opalování pro děti, které poskytuje ochranu při slunění i těm nejmenším. Ultra vysoký ochranný faktor SPF50 chrání tělo i obličej. Složení opalovacího krému…
Ladival Citlivá dětská pokožka mléko na ochranu proti slunci SPF50+ 200 ml
od 326 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Ladival Citlivá dětská pokožka Mléko na ochranu proti slunci SPF50+ 200 ml je speciálně navržené pro citlivou pokožku dětí a batolat od 6 měsíců. Nabízí komplexní ochranu proti širokému spektru…
SebaMed Opalovací mléko SPF50 150 ml
od 158 Kč
1 053 Kč/l- Na obličej
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 150 ml
Opalovací mléko SPF 50 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem…
Nivea Sun Sensitive Immediate Protect Plus mléko na opalování SPF50+ 200 ml
od 219 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Nivea Sun Sensitive Immediate Protect+ mléko na opalování SPF50+ 200 ml Mléko na opalování Nivea Sun Sensitive Immediate Protect+ nabízí vysokou úroveň ochrany díky ochrannému faktoru SPF50+. …
SebaMed Baby dětské opalovací mléko SPF 30 200 ml
od 199 Kč
995 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 30
- 200 ml
Opalovací mléko je vhodné pro jemnou dětskou pokožku. Obsahuje vysoce efektivní kombinované UVB i UVA filtry v kombinaci s mikropigmenty účinně chrání před spálením a podrážděním kůže.
GREEN IDEA Aloe Vera Sun SPF30 200 ml
od 173 Kč
865 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 30 SPF
- 200 ml
Mléko je připraveno unikátní technologií, která zajišťuje pokožce souvislou ochrannou krycí vrstvu. Vhodně kombinuje účinky ochranných filtrů, čímž je zajištěna silná UVA i UVB ochrana, v tomto…
Astrid Sun dětské mléko na opalování SPF30 200 ml
od 98 Kč
490 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 30 SPF
- 200 ml
Dětské mléko na opalování OF 30 Sun nabízí vašim dětem vysokou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko je určeno na tělo i obličej, je vysoce voděodolné a má vyvážený poměr ochranných…
Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30, 200 ml
od 149 Kč
745 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 30 SPF
- 200 ml
Okamžitá ochrana zdraví pokožky před slunečním zářením. Voděodolné složení s vysoce účinným systémem UVA a UVB filtrů a hydratačními látkami. Nivea Sun Hydratační mléko na opalování poskytuje…
Dermacol Water Resistant Sun Milk voděodolné zvláčňující mléko na opalování SPF30…
od 219 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Voděodolné mléko na opalování Dermacol Water Resistant Sun Milk je vhodné i pro děti od 3 let. Jeho složení s komplexem UVA a UVB filtrů a vitamínem E poskytuje pokožce účinnou ochranu před…
Astrid Sun Kids dětské mléko na opalování SPF50, 60 ml
od 79 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Dětské mléko na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 50 je navrženo pro citlivou dětskou pokožku, která vyžaduje zvýšenou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření. Poskytuje…
Astrid Sun rodinné mléko plus na obličej i tělo SPF50+ 250 ml
od 249 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Rodinné opalovací mléko značky Astrid s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před slunečním a infračerveným zářením a…
Nivea Sun Kids Protect & Sensitive Roll-On SPF50+ 50 ml
od 124 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- UVA
- UVB
- Hypoalergenní
Nivea Sun Kid's Sensitive Protect Roll-On SPF 50+ je opalovací přípravek navržený speciálně pro dětskou pokožku. Produkt je balen v praktickém 50 ml kuličkovém roll-onu, který usnadňuje rychlou…
Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 SPF50+ 50 ml
od 128 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Moře nebo hory, nezapomínejte na dostatečnou ochranu před sluníčkem. Dětské cestovní mléko na opalování Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 zabalíte rovnou do příručního zavazadla. A…
Malibu Sun Kids opalovací mléko SPF50 200 ml
od 109 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Malibu Kids SPF50 tělové mléko 200 ml je opalovací přípravek určený pro děti. Nabízí vysokou ochranu proti UVB a UVA paprskům s ochranným faktorem SPF50. Toto mléko je vhodné jak pro pokožku…
Piz Buin Allergy Lotion SPF50+ mléko na opalování 200 ml
od 211 Kč
1 055 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50
- 200 ml
Mléko na opalování Piz Buin Allergy poskytuje velmi vysokou ochranu před negativními vlivy UV záření. Dodává pokožce dlouhotrvající hydrataci a preventivně působí proti stárnutí pleti. S jeho…
Cetaphil Sun Kids Liposomal Lotion SPF50+ 150 ml
od 458 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- Vegan
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
Cetaphil Sun Kids Liposomal Lotion SPF50+ je přípravek na opalování určený speciálně pro děti. Tento produkt je vhodný pro citlivou dětskou pokožku a lze jej použít již od věku 6 měsíců. Mléko…
SebaMed Opalovací mléko SPF30 150 ml
od 145 Kč
967 Kč/l- Ochranný faktor SPF 30
- 150 ml
Opalovací mléko SPF 30 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem…
Dermedic Sunbrella Baby pleťový krém na opalování SPF50, 100 ml
od 207 Kč
- Dětské
- UVA
- UVB
- Na pigmentové skvrny
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
Ochranné mléko na opalování SPF50 vytváří ochrannou vrstvu pokožky, které chrání před průnikem UV záření. Obsahuje pouze minerální filtry - výborná tolerance pro citlivou dětskou pokožku. …
A-Derma Protect Kids opalovací mléko pro děti SPF50 250 ml
od 508 Kč
2 032 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50
- 250 ml
Dětské opalovací mléko poskytuje velmi vysokou ochranu před sluncem a je určený na křehkou pleť s obsahem výtažku z ovsa Rhealba, který posiluje a chrání kožní bariéru. Přípravek je odolný vodě…
SebaMed Baby Sun Care opalovací mléko SPF50+ 200ml
od 218 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Opalovací mléko s ochranným faktorem 50 je vhodné pro jemnou dětskou pokožku. Obsahuje vysoce efektivní kombinované UVB i UVA filtry. V kombinaci s mikropigmenty účinně chrání před spálením a…
Nivea Sun Kids Pure & Sensitive Sun Lotion SPF 50+ 200 ml
od 249 Kč
1 245 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 200 ml
Nivea dětské mléko na opalování s ochranným faktorem 50+ představuje velmi vysokou ochranu pro citlivou dětskou pokožku. Mléko má dlouhodobě voděodolné složení bez obsahu barviv, parfému a…
Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF50+ 50 ml
od 470 Kč
- Typ pleti atopická a ekzematická
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ Objem: 50 ml Ochranný faktor: SPF 50 Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ je ultra lehké opalovací mléko určené speciálně pro děti od tří měsíců…
Nivea Sun Kids Daily UV Protect dětské mléko na opalování SPF50+ 100 ml
od 129 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Dětské mléko na opalování je navrženo pro citlivou pokožku dětí od tří let, poskytuje velmi vysokou ochranu před škodlivým slunečním zářením. Obsahuje ochranný faktor SPF 50+, který zajišťuje…
La Roche Posay Anthelios UVMune 400 hydratační mléko SPF50+ 150 ml
od 359 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
La Roche-Posay Anthelios mléko SPF50+ je přípravek určený k ochraně pokožky před slunečním zářením. Tento produkt je vhodný pro aplikaci na tvář i tělo a poskytuje velmi vysokou ochranu proti…
Ziaja Sun opalovací mléko pro děti na obličej a tělo SPF30 125 ml
od 121 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Voděodolné mléko na opalování pro děti od 1 roku na obličej a tělo s vysokou ochranou SPF 30 před UVA a UVB zářením. Vytváří na pokožce voděodolnou ochrannou vrstvu. Účinně odráží UVA a UVB…
Ziaja Sun mléko na opalování SPF 50+ 125 ml
od 213 Kč
1 704 Kč/l- Na obličej
- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 125 ml
Voděodolná emulze na opalování Ziaja Sun je určena pro děti od 6 měsíců. Používat se dá na obličej a tělo a disponuje vysokou ochranou SPF 50 před UVA a UVB zářením. Vytváří na pokožce…
La Saponaria Latte Solare BIO opalovací mléko SPF20 125 ml
od 387 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Opalovací mléko laSaponaria Latte Solare BIO SPF 20, v balení o velikosti 125 ml, je určeno pro ochranu obličeje i těla před UVA a UVB zářením. Používá přírodní minerální filtry, které jsou…
