Hlavička stránky

Levné mléka na opalování

Zajišťují ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření, spálením a předčasným stárnutím kůže. Oproti hutnějším texturám, které nabízejí krémy na opalování, mají opalovací mléka tekutější konzistenci, díky níž se snadno a rychle roztírají po celém těle a nezanechávají těžký mastný film. Pro účely umělého opalování pak slouží specializované přípravky do solárií, které neobsahují klasické UV filtry, ale podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před vysušením.

Ochrana a odolnost

  • UVA ochrana – Chrání hlubší vrstvy kůže před dlouhovlnným zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

  • UVB ochrana – Filtruje záření zodpovědné za spálení kůže a její zarudnutí.

  • Voděodolnost – Zajišťuje zachování ochranného filmu na pokožce i během koupání nebo při intenzivním pocení (po osušení ručníkem je však nutné vrstvu obnovit).

Výše ochranného faktoru (SPF)

Hodnota SPF (Sun Protection Factor) udává míru ochrany před UVB zářením a určuje, kolikrát déle může pokožka zůstat na slunci bez spálení ve srovnání s nechráněnou kůží.

  • Nízká a střední ochrana (SPF 6–20) – Vhodná pro tmavší fototypy s přirozenou odolností vůči slunci nebo při mírném slunečním svitu v našich zeměpisných šířkách.

  • Vysoká ochrana (SPF 30) – Standard pro běžný pobyt na slunci ve středoevropském klimatu a pro osoby se světlejší pokožkou, která na slunci snadno zčervená.

  • Velmi vysoká ochrana (SPF 50 a 50+) – Nezbytná volba pro pobyt u moře, ve vysokohorském prostředí, pro malé děti a jedince s velmi světlou kůží náchylnou k okamžitému spálení či pigmentovým skvrnám.

Určení a zaměření

  • Dětská mléka na opalování – Formulována s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+) a převážně minerálními filtry bez chemických dráždivých látek pro citlivou dětskou kůži.

  • Opalovací mléka na obličej – Mléka s lehkou nekomedogenní texturou, která neucpávají póry a rychle se vstřebávají. Varianty s nemastným finišem lze použít i jako podkladovou bázi pod make-up.

  • Opalovací mléka na pigmentové skvrny – Obsahují aktivní látky, které regulují tvorbu kožního barviva a zabraňují vzniku nových hyperpigmentací i tmavnutí těch stávajících.

  • Opalovací mléka do solária – Specifické emulze určené výhradně pro solární trubice, jež hydratují pokožku a urychlují proces opálení.

Složení a snášenlivost

  • Hypoalergenní a bez parfemace – Šetrné receptury eliminující přidané syntetické vůně a dráždivé konzervanty, vhodné pro atopiky a reaktivní pokožku.

  • Přírodní a BIO – Využívají čistě minerální UV filtry (oxid zinečnatý, oxid titaničitý), rostlinné oleje a výtažky z ekologického zemědělství bez chemických složek.

  • Vegan – Přípravky bez obsahu živočišných látek, jako je včelí vosk nebo lanolin.

Hlavní obsah stránky

Levné mléka na opalování

Zajišťují ochranu pokožky před negativními vlivy slunečního záření, spálením a předčasným stárnutím kůže. Oproti hutnějším texturám, které nabízejí krémy na opalování, mají opalovací mléka tekutější konzistenci, díky níž se snadno a rychle roztírají po celém těle a nezanechávají těžký mastný film. Pro účely umělého opalování pak slouží specializované přípravky do solárií, které neobsahují klasické UV filtry, ale podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před vysušením.

Ochrana a odolnost

  • UVA ochrana – Chrání hlubší vrstvy kůže před dlouhovlnným zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

  • UVB ochrana – Filtruje záření zodpovědné za spálení kůže a její zarudnutí.

  • Voděodolnost – Zajišťuje zachování ochranného filmu na pokožce i během koupání nebo při intenzivním pocení (po osušení ručníkem je však nutné vrstvu obnovit).

Výše ochranného faktoru (SPF)

Hodnota SPF (Sun Protection Factor) udává míru ochrany před UVB zářením a určuje, kolikrát déle může pokožka zůstat na slunci bez spálení ve srovnání s nechráněnou kůží.

  • Nízká a střední ochrana (SPF 6–20) – Vhodná pro tmavší fototypy s přirozenou odolností vůči slunci nebo při mírném slunečním svitu v našich zeměpisných šířkách.

  • Vysoká ochrana (SPF 30) – Standard pro běžný pobyt na slunci ve středoevropském klimatu a pro osoby se světlejší pokožkou, která na slunci snadno zčervená.

  • Velmi vysoká ochrana (SPF 50 a 50+) – Nezbytná volba pro pobyt u moře, ve vysokohorském prostředí, pro malé děti a jedince s velmi světlou kůží náchylnou k okamžitému spálení či pigmentovým skvrnám.

Určení a zaměření

  • Dětská mléka na opalování – Formulována s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+) a převážně minerálními filtry bez chemických dráždivých látek pro citlivou dětskou kůži.

  • Opalovací mléka na obličej – Mléka s lehkou nekomedogenní texturou, která neucpávají póry a rychle se vstřebávají. Varianty s nemastným finišem lze použít i jako podkladovou bázi pod make-up.

  • Opalovací mléka na pigmentové skvrny – Obsahují aktivní látky, které regulují tvorbu kožního barviva a zabraňují vzniku nových hyperpigmentací i tmavnutí těch stávajících.

  • Opalovací mléka do solária – Specifické emulze určené výhradně pro solární trubice, jež hydratují pokožku a urychlují proces opálení.

Složení a snášenlivost

  • Hypoalergenní a bez parfemace – Šetrné receptury eliminující přidané syntetické vůně a dráždivé konzervanty, vhodné pro atopiky a reaktivní pokožku.

  • Přírodní a BIO – Využívají čistě minerální UV filtry (oxid zinečnatý, oxid titaničitý), rostlinné oleje a výtažky z ekologického zemědělství bez chemických složek.

  • Vegan – Přípravky bez obsahu živočišných látek, jako je včelí vosk nebo lanolin.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Mléko na opalování Ziaja Sopot Sun SPF20 150 ml

Ziaja Sopot Sun SPF20 150 ml

1

od 87 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Voděodolné mléko na opalování na obličej a tělo je vhodné pro všechny typy pokožky v prvních dnech pobytu na slunci. Prodlužuje bezpečnou dobu opalování. Poskytuje účinnou ochranu proti…

od 87 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Lilien Sun Active opalovací mléko SPF20 200 ml

Lilien Sun Active opalovací mléko SPF20 200 ml

3

od 89 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF

Speciální voděodolné opalovací mléko Lilien Sun Active s ochranným faktorem 20 spolehlivě chrání před spálením a snižuje riziko vzniku slunečních alergií. Obohaceno o panthenol, beta-karoten, …

od 89 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Ziaja Sopot Sun opalovací mléko SPF15 150 ml

Ziaja Sopot Sun opalovací mléko SPF15 150 ml

1

od 89 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Voděodolné mléko na opalování Ziaja Sopot Sun SPF 15 je vhodné na obličej a tělo pro všechny typy pokožky v prvních dnech pobytu na slunci. Prodlužuje bezpečnou dobu opalování. Poskytuje účinnou…

od 89 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid Sun dětské mléko na opalování SPF30 200 ml

Astrid Sun dětské mléko na opalování SPF30 200 ml

2

od 98 Kč

490 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Dětské mléko na opalování OF 30 Sun nabízí vašim dětem vysokou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko je určeno na tělo i obličej, je vysoce voděodolné a má vyvážený poměr ochranných…

od 98 Kč

od 490 Kč/l

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

5

od 99 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Hydratační mléko na opalování OF 20 Sun 200 ml vám nabízí středně silnou ochranu před slunečními paprsky. Lehce se vstřebává a roztírá a díky složení obohaceném o D-panthenol a multivitaminový…

od 99 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid Sun Sensitive mléko na opalování SPF50+ 150 ml

Astrid Sun Sensitive mléko na opalování SPF50+ 150 ml

1

od 99 Kč

660 Kč/l
  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • Bez parfemace
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 150 ml

Dopřejte vaší citlivé pokožce bezpečné opalování s hydratačním mlékem Astrid Sun Sensitive! Mléko na opalování poskytuje pokožce ochranu během slunění a zároveň o ni pečuje. Jeho složení je…

od 99 Kč

od 660 Kč/l

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Lotion SPF50+ 50 ml

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Lotion SPF50+ 50 ml

17

od 100 Kč

2 000 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 50 ml

Opalovací mléko s novou formulí vytvořenou speciálně pro miminka. Pro jemnou, atopickou pokožku obličeje a těla miminek od 6 měsíců věku. Obohaceno máslem z karité pro hydrataci, zklidnění…

od 100 Kč

od 2 000 Kč/l

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Malibu Sun Lotion SPF30 200 ml

Malibu Sun Lotion SPF30 200 ml

100 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 30

Malibu Lotion SPF30 je opalovací přípravek určený k ochraně pokožky před škodlivým UV zářením. Tento produkt nabízí ochranný faktor SPF30, který poskytuje střední úroveň ochrany proti UVA i UVB…

100 Kč

notino.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Bione Cosmetics Duo Sun Cannabis opalovací mléko SPF16  265 ml

Bione Cosmetics Duo Sun Cannabis opalovací mléko SPF16 265 ml

103 Kč

389 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Přírodní
  • Ochranný faktor SPF 16
  • 265 ml

Praktické a dostatečně účinné opalovací mléko s obsahem konopného oleje je balzám pro vaši pokožku v průběhu slunění. Svým složením je i taktéž protizánětlivé a antibakteriální. Rychle se…

103 Kč

389 Kč/l

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Malibu Sun Kids opalovací mléko SPF50 200 ml

Malibu Sun Kids opalovací mléko SPF50 200 ml

od 109 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA
  • UVB

Malibu Kids SPF50 tělové mléko 200 ml je opalovací přípravek určený pro děti. Nabízí vysokou ochranu proti UVB a UVA paprskům s ochranným faktorem SPF50. Toto mléko je vhodné jak pro pokožku…

od 109 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Helios Herb Mléko na opalování SPF30 200 ml

Helios Herb Mléko na opalování SPF30 200 ml

od 114 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Přírodní

Helios Herb Mléko na opalování SPF 30 200 ml Helios Herb mléko na opalování OF30 je určené k ochraně pokožky před škodlivým UVA a UVB zářením. Ochranný faktor SPF 30 poskytuje vysoký stupeň…

od 114 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Kids Protect & Sensitive Roll-On SPF50+ 50 ml

Nivea Sun Kids Protect & Sensitive Roll-On SPF50+ 50 ml

od 124 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Hypoalergenní

Nivea Sun Kid's Sensitive Protect Roll-On SPF 50+ je opalovací přípravek navržený speciálně pro dětskou pokožku. Produkt je balen v praktickém 50 ml kuličkovém roll-onu, který usnadňuje rychlou…

od 124 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 SPF50+ 50 ml

Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 SPF50+ 50 ml

10

od 128 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA

Moře nebo hory, nezapomínejte na dostatečnou ochranu před sluníčkem. Dětské cestovní mléko na opalování Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 zabalíte rovnou do příručního zavazadla. A…

od 128 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Helios Herb Mléko na opalování SPF20 400 ml

Helios Herb Mléko na opalování SPF20 400 ml

1

od 137 Kč

342 Kč/l
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20
  • 400 ml

Helios Herb Mléko na opalování SPF20 je určené pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Nabízí střední stupeň ochrany s ochranným faktorem SPF 20, který umožňuje prodloužit dobu bezpečného…

od 137 Kč

od 342 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF30 200 ml

Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF30 200 ml

9

od 139 Kč

695 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Hydratační mléko na opalování OF 30 Sun 200 ml vám nabízí vysokou ochranu před slunečními paprsky. Lehce se vstřebává a roztírá a díky složení obohaceném o D-panthenol a multivitaminový komplex…

od 139 Kč

od 695 Kč/l

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Sun D'Or Sun Milk SPF20 250 ml

Sun D'Or Sun Milk SPF20 250 ml

139 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20

Sun D'Or Sun Milk SPF 20, 250 ml Sun D'Or Sun Milk SPF 20 je mléko na opalování, které poskytuje okamžitou ochranu proti slunečnímu záření díky SPF 20. Jeho složení je navrženo tak, aby…

139 Kč

Drogerie Podspure

Zobrazit detail
Mléko na opalování SebaMed Opalovací mléko SPF30 150 ml

SebaMed Opalovací mléko SPF30 150 ml

5

od 145 Kč

967 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30
  • 150 ml

Opalovací mléko SPF 30 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem…

od 145 Kč

od 967 Kč/l

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30

Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30, 200 ml

25

od 149 Kč

745 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Okamžitá ochrana zdraví pokožky před slunečním zářením. Voděodolné složení s vysoce účinným systémem UVA a UVB filtrů a hydratačními látkami. Nivea Sun Hydratační mléko na opalování poskytuje…

od 149 Kč

od 745 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF15 200 ml

Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF15 200 ml

101

od 157 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB
  • Hypoalergenní

Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin je luxusní mléko na opalování s ochranným faktorem SPF15, které je vhodné pro všechny typy velmi citlivé mužské i ženské pleti. Toto mimořádné mléko poskytuje…

od 157 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování SebaMed Opalovací mléko SPF50 150 ml

SebaMed Opalovací mléko SPF50 150 ml

8

od 158 Kč

1 053 Kč/l
  • Na obličej
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 150 ml

Opalovací mléko SPF 50 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem…

od 158 Kč

od 1 053 Kč/l

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Hawaiian Tropic  Satin Protection LTN SPF30 180 ml

Hawaiian Tropic Satin Protection LTN SPF30 180 ml

1

od 159 Kč

883 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 180 ml

Ochraňte svou pokožku před ostrými slunečními paprsky s opalovacím mlékem Satin Protection LTN SPF30 od Hawaiian Tropic. Zatímco si užíváte vodních radovánek nebo lenošení na pláži, mléko s…

od 159 Kč

od 883 Kč/l

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Bübchen Sensitive opalovací mléko SPF50 100 ml

Bübchen Sensitive opalovací mléko SPF50 100 ml

od 161 Kč

1 610 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 100 ml

Je určen speciálně pro dětskou pokožku. Velmi vysoká ochrana. UVA/UVB systém filtrů chrání pokožku před negativními vlivy a dlouhodobým poškozením pokožky díky slunečnímu záření. Neobsahuje:…

od 161 Kč

od 1 610 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Tropical Bronze SPF6 200 ml

Nivea Sun Tropical Bronze SPF6 200 ml

12

od 165 Kč

825 Kč/l
  • Typ pleti normální
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 200 ml

Přípravek Nivea Sun Tropical Bronze s SPF6 je určen k ochraně pokožky při opalování. Opalovací mléko o objemu 200 ml nabízí voděodolné a nemastné složení, které obsahuje výtažky z karotenu a…

od 165 Kč

od 825 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Piz Buin Mléko na opalování SPF30 200 ml

Piz Buin Mléko na opalování SPF30 200 ml

148

od 170 Kč

850 Kč/l
  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Piz Buin Allergy Lotion SPF30 kosmetika na opalování 200 ml. Napomáhá předcházet sluneční alergii. Inovované fotostabilní UVA a UVB filtry chrání citlivou pleť a minimalizují případnou…

od 170 Kč

od 850 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování GREEN IDEA Aloe Vera Sun SPF30 200 ml

GREEN IDEA Aloe Vera Sun SPF30 200 ml

14

od 173 Kč

865 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Mléko je připraveno unikátní technologií, která zajišťuje pokožce souvislou ochrannou krycí vrstvu. Vhodně kombinuje účinky ochranných filtrů, čímž je zajištěna silná UVA i UVB ochrana, v tomto…

od 173 Kč

od 865 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Sun Protect & Moisture Invisible Finish SPF50+ 150 ml

Nivea Sun Protect & Moisture Invisible Finish SPF50+ 150 ml

5

od 174 Kč

1 160 Kč/l
  • Voděodolné
  • 150 ml

Tento přípravek na opalování je určen pro ochranu pokožky před slunečním zářením a zároveň pro její hydrataci. Mléko na opalování s ochranným faktorem SPF50+ zajišťuje vysokou ochranu před UVA a…

od 174 Kč

od 1 160 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Nivea Kids Caring Sun Lotion SPF30 200 ml

Nivea Kids Caring Sun Lotion SPF30 200 ml

184 Kč

920 Kč/l
  • Dětské
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Dětské mléko na opalování obsahuje speciálně dlouhodobě voděodolné složení, které poskytuje citlivé dětské pokožce jemnou péči a hydrataci. Vitamín E a kombinace minerálních a organických UV…

184 Kč

920 Kč/l

Bambilon.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance SPF50 180 mlPokles ceny

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance SPF50 180 ml

3

od 184 Kč

1 022 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Ochranný faktor SPF 50
  • 180 ml

Opalovací mléko Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance poskytuje širokospektrální ochranu UVA a UVB. Vaše pokožka bude jemná a hydratovaná s nádechem nádherné tropické vůně. Vychutnejte…

od 184 Kč

od 1 022 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Dermacol Water Resistant Sun Milk opalovací mléko SPF30 200 ml

Dermacol Water Resistant Sun Milk opalovací mléko SPF30 200 ml

11

od 185 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA
  • UVB

Toužíte po dokonalém bronzu a současně chcete svoji pokožku vyživit a chránit? Voděodolné mléko s ochranným faktorem SPF 30 chrání pokožku před předčasným stárnutím. Mléko je vhodné i pro jemnou…

od 185 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování CeraVe Hydratační opalovací mléko SPF30 75 ml

CeraVe Hydratační opalovací mléko SPF30 75 ml

od 185 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA

Toto mléko na opalování poskytuje vysokou ochranu před škodlivými UVB a UVA paprsky, přičemž zároveň zajišťuje hydrataci pokožky až na 24 hodin. Složení s 3 esenciálními ceramidy podporuje…

od 185 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Delice Solaire Sun Milk High Protection Children SPF30 250 ml

Delice Solaire Sun Milk High Protection Children SPF30 250 ml

189 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolné
  • Dětské
  • UVA
  • UVB

Při výběru mléka na opalování je důležité zohlednit několik klíčových faktorů, které zaručí bezpečnou a účinnou ochranu pokožky před slunečním zářením. Jedním z nejdůležitějších parametrů je…

189 Kč

Drogerie-vanura.cz

Zobrazit detail
Mléko na opalování Hawaiian Tropic Hydrating Protection Face Lotion SPF30 50 ml

Hawaiian Tropic Hydrating Protection Face Lotion SPF30 50 ml

2

od 190 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolné
  • UVA
  • UVB

Hawaiian Tropic Hydrating Protection Face Lotion je lehké pleťové mléko na obličej s ochranným faktorem SPF30, které poskytuje 12hodinovou hydrataci a širokospektrální UVA/UVB ochranu. Toto…

od 190 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Mléko na opalování Astrid Sun Milk Eco Care SPF30 150 ml

Astrid Sun Milk Eco Care SPF30 150 ml

3

od 197 Kč

1 313 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolné
  • Vegan
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 150 ml

Technologie ekologicky vyvážených UV filtrů je ohleduplná k životnímu prostředí. Vědecké testy potvrdily, že vyhovuje 8 kritériím udržitelnosti ve vztahu k mořskému i suchozemskému životu a je…

od 197 Kč

od 1 313 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie