Mléka na opalování Astrid
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF30 200 ml
od 139 Kč
695 Kč/l- Ochranný faktor SPF 30 SPF
- 200 ml
Hydratační mléko na opalování OF 30 Sun 200 ml vám nabízí vysokou ochranu před slunečními paprsky. Lehce se vstřebává a roztírá a díky složení obohaceném o D-panthenol a multivitaminový komplex…
Astrid Sun dětské mléko na opalování SPF30 200 ml
od 98 Kč
490 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 30 SPF
- 200 ml
Dětské mléko na opalování OF 30 Sun nabízí vašim dětem vysokou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko je určeno na tělo i obličej, je vysoce voděodolné a má vyvážený poměr ochranných…
Astrid Sun Kids dětské mléko na opalování SPF50, 60 ml
od 79 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Dětské mléko na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 50 je navrženo pro citlivou dětskou pokožku, která vyžaduje zvýšenou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření. Poskytuje…
Astrid Sun rodinné mléko plus na obličej i tělo SPF50+ 250 ml
od 249 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Rodinné opalovací mléko značky Astrid s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před slunečním a infračerveným zářením a…
Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml
od 79 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Hydratační mléko na opalování OF 20 Sun 200 ml vám nabízí středně silnou ochranu před slunečními paprsky. Lehce se vstřebává a roztírá a díky složení obohaceném o D-panthenol a multivitaminový…
Astrid Sun Sensitive mléko na opalování SPF50+ 150 ml
od 99 Kč
660 Kč/l- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Bez parfemace
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 150 ml
Dopřejte vaší citlivé pokožce bezpečné opalování s hydratačním mlékem Astrid Sun Sensitive! Mléko na opalování poskytuje pokožce ochranu během slunění a zároveň o ni pečuje. Jeho složení je…
Astrid Sun Milk Eco Care SPF30 150 ml
od 197 Kč
1 313 Kč/l- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Vegan
- Ochranný faktor SPF 30 SPF
- 150 ml
Technologie ekologicky vyvážených UV filtrů je ohleduplná k životnímu prostředí. Vědecké testy potvrdily, že vyhovuje 8 kritériím udržitelnosti ve vztahu k mořskému i suchozemskému životu a je…
Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 400 ml
219 Kč
547 Kč/l- Ochranný faktor SPF 20 SPF
- 400 ml
Astrid Sun hydratační mléko na opalování vám nabízí středně silnou ochranu před slunečními paprsky. Lehce se vstřebává a roztírá a díky složení obohaceném o D-panthenol a multivitaminový komplex…
Astrid Sun rodinné mléko na opalování OF50+ 250 ml
249 Kč
996 Kč/l- Na obličej
- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 250 ml
Mléko pro celou rodinu ochrání před nepříznivými vlivy slunečních paprsků vás i citlivou dětskou pokožku. Je voděodolné a vysoce fotostabilní (ochranný filtr se nerozpadá při dlouhodobém pobytu…

Astrid Sensitive dětské mléko na opalování SPF50+
- UVA
- UVB
ASTRID SUN Sensitive dětské mléko na opalování SPF50+ chrání dětskou pokožku před čtyřmi hlavními typy slunečního záření –…
v 2 obchodech

Astrid sun Sensitive dětské mléko na opalování SPF 50+, 60 ml
- 60 ml
- Voděodolné
- UVB
Citlivá dětská pokožka potřebuje při pobytu na slunci zvláštní pozornost. Astrid Sun dětské mléko Sensitive OF50+ je…
v 7 obchodech

Astrid sun Eco Care Kids dětské hydratační mléko na opalování OF 30, 150 ml
- Ochranný faktor SPF 30
- 150 ml
- UVA
- UVB
- Vegan
Dětské hydratační mléko na opalování SPF 30 poskytuje širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.…
v 3 obchodech

Astrid SUN mléko na opalování ve spreji SPF 50 270 ml Rodinná ochrana Plus
- 270 ml
- UVA
- UVB
Astrid SUN mléko na opalování ve spreji SPF 50 270 ml Rodinná ochrana Plus Zajistěte svým nejbližším maximální bezpečí během…
LacinaDrogerie.cz

Astrid sun olej na opalování SPF 6, 200 ml
- Ochranný faktor SPF 6
- 200 ml
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Astrid sun olej na opalování nabízí mnohem více než jen základní ochranu proti slunci. Poskytuje optimální ochranu před 3…
v 3 obchodech

Astrid sun mléko na opalování ochrana a hydratace SPF 20, 200 ml
- 200 ml
- Ochranný faktor SPF 20
- UVA
Astrid sun hydratační mléko na opalování OF 20 poskytuje střední ochranu před UVA a UVB zářením, zatímco pokožku intenzivně…
VELDRO.cz

Astrid sun olej na opalování ve spreji OF 20, 200 ml
- Ochranný faktor SPF 20
- 200 ml
- Voděodolné
Olej na opalování OF 20 Sun vám nabízí střední ochranu před slunečními paprsky. Díky konzistenci oleje se lehce roztírá a…
VELDRO.cz

Astrid sun Sensitive mléko na opalování ve spreji SPF 50+, 150 ml
- 150 ml
Mléko na opalování ve spreji pro citlivou pokožku OF 50+ s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) okamžitě…
VELDRO.cz