Bylinný, 35 %, 0,7 lUnicum Zwack je maďarský bylinný likér, alkoholický nápoj jenž se řadí se mezi kořeněné bittery. Má hořkou chuť, získanou ze 40 léčivých rostlin.
Unicum Zwack je maďarský bylinný likér, alkoholický nápoj jenž se řadí se mezi kořeněné bittery. Má hořkou chuť, získanou ze 40 léčivých rostlin. Je vyroben výhradně z přírodních látek. Tento likér dozrává několik měsíců v dubových sudech. Obsahuje 35 % alkoholu a je doplněn o příchuť švestky.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 100%
Hodnocení: 100%
3 recenze
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel2. září 2022
Hodnocení: 100%
velmi příjemná chuť
Varianta 0,7 l
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel22. listopadu 2021
Hodnocení: 100%
Vynikající žaludeční likér s decentní příchutí švestky ! Tato značka likérů je v ČR velmi opomíjená, resp. velké řetězce ji v ČR (na rozdíl např. od Německa) nemají zalistovánu v sortimentu. Doporučuji !