Hlavní obsah stránky

Všechny cesty vedou k válce: Příběhy Ruska a Ukrajiny očima českého reportéra 2011-2022 - Vojtěch Boháč (2022, pevná)

  • kniha Všechny cesty vedou k válce: Příběhy Ruska a Ukrajiny očima českého reportéra 2011-2022 - Vojtěch Boháč (2022, pevná)
kniha Všechny cesty vedou k válce: Příběhy Ruska a Ukrajiny očima českého reportéra 2011-2022 - Vojtěch Boháč (2022, pevná)

Jak se na Ukrajině a v Rusku žilo před válkou, po anexi Krymu a po vypuknutí konfliktu na Donbase? Co vedlo až k rozpoutání největšího vojenského střetu na území Evropy od roku 1945? Novinář Vojtěch Boháč podává svědectví přímo z míst, kde se odehrávaly krvavé boje. Poznejte pozadí ukrajinského konfliktu, roli novináře uprostřed zuřící války i autentické příběhy místních obyvatel.

Vybrat variantu (2)

Všechny cesty vedou k válce: Příběhy Ruska a Ukrajiny očima českého reportéra 2011-2022 - Vojtěch Boháč (2022, pevná) kniha

2 varianty pro
Všechny cesty vedou k válce: Příběhy Ruska a Ukrajiny očima českého reportéra 2011-2022 - Vojtěch Boháč (2022, pevná)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCPRESS

Popis

Jak se na Ukrajině a v Rusku žilo před válkou, po anexi Krymu a po vypuknutí konfliktu na Donbase? Co vedlo až k rozpoutání největšího vojenského střetu na území Evropy od roku 1945? Novinář Vojtěch Boháč podává svědectví přímo z míst, kde se odehrávaly krvavé boje. Poznejte pozadí ukrajinského konfliktu, roli novináře uprostřed zuřící války i autentické příběhy místních obyvatel. Bez nadsázky tak zjistíte, jak to vypadá, když se píše historie.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Počet stran424
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta CPRESS

Všechny dějiny a fakta CPRESS