Hlavní obsah stránky

Voltaren Emulgel

Lék na bolest, zánět a horečku Voltaren Emulgel

Voltaren Emulgel díky léčivé látce diclofenacum diethylaminum účinkuje při zmírnění bolestí, zánětů a otoků svalů a kloubů. Pomáhá při krátkodobé lokální léčbě akutních poranění.

Vybrat variantu (3)

Voltaren Emulgel 120 g

3 varianty pro
Voltaren Emulgel

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNovartis

Popis

Voltaren Emulgel díky léčivé látce diclofenacum diethylaminum účinkuje při zmírnění bolestí, zánětů a otoků svalů a kloubů. Pomáhá při krátkodobé lokální léčbě akutních poranění. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Klíčové vlastnosti
  • zmírňuje bolesti a otoky
  • účinná látka diclofenacum diethylaminum
  • k léčbě akutních poranění
  • určeno pro dospělé a děti 14+

Gel na bolesti a záněty svalů a kloubů Voltaren Emulgel

Voltaren Emulgel je vhodné používat na místní léčbu onemocnění pohybového aparátu zánětlivého nebo degenerativního původu. Využijete ho při zraněních jako je podvrtnutí, tupá poranění při sportu, poranění měkkých tkání, pohmoždění, poúrazové stavy, natáhnutí svalů, bolesti zad a další.

Voltaren Emulgel
Jak přípravek užívat?

Gel je možné aplikovat 3-4× denně na postižené místo. Po Aplikaci ucítíte chladivý efekt. Na jedno použití vystačí množství gelu velikosti třešně až vlašského ořechu. Pokud by přípravek nezmírnil bolesti do 7 dnů, kontaktujte svého lékaře. Není vhodné používat přípravek na velké plochy a narušenou pokožku s vyrážkou nebo ekzémem a je třeba se vyvarovat nadměrnému vystavování slunečnímu záření. Nepoužívejte přípravek v případě, že máte přecitlivělost na kteroukoliv látku v tomto přípravku. Není určeno pro děti do 14 let a ženám v posledních třech měsících těhotenství.

Složení přípravku

Léčivou látkou v přípravku Voltaren Emulgel je diclofenacum diethylaminum. Jeden gram gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 11,6 mg. To odpovídá diclofenacum natricum 10 mg. Pomocnými látkami v přípravku jsou karbomer 974 P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém (obsahuje benzylbenzoát), isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol a čištěná voda.

Upozornění

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Parametry

Typ přípravkugel
Určeno prodospělé a dospívající
Přípravek je určen od14 let
Na bolest kloubůano
Síla přípravku10 mg
Na bolest zadano
Proti zánětuano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné