Hlavní obsah stránky

Voltaren Forte

Lék na bolest, zánět a horečku Voltaren Forte

Voltaren Forte 2,32 % obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID).

Vybrat variantu (5)

Voltaren Forte 50 g

5 variant pro
Voltaren Forte

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGlaxoSmithKline

Popis

Voltaren Forte 2,32 % obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně.

Klíčové vlastnosti
  • protizánětlivý
  • vtírání do pokožky
  • proti bolesti svalů

Gel Voltaren Forte

Používá se k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a ke zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby. Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky a vyznačuje se zvýšeným průnikem přes kůži.

Voltaren Forte 50g
Jak působí Voltaren Forte?

Tlumí funkci enzymu, který při zánětech tvoří zvýšené množství zánětlivých mediátorů. Tyto mediátory jsou zodpovědné za bolestivé a zánětlivé reakce v těle. Účinná látka se shromažďuje v zanícené tkáni a po lokální aplikaci na bolestivé místo působí přímo tam, kde je zapotřebí.

Kdy Voltaren Forte používat

Aplikujte přípravek 2× denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin. Pokud si nejste jistý, poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Voltaren Forte 100g
Kdy Voltaren Forte nepoužívat

Jestliže jste alergický na léčivou látku diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu, jako je ibuprofen, kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve), nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Pokud si nejste jisti, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Příznaky alergické reakce na tyto léčivé přípravky mohou zahrnovat: sípání nebo dušnost (astma), kožní vyrážku s puchýři nebo kopřivku, otok obličeje nebo jazyka, rýmu. Voltaren nepoužívat, jestliže jste v posledních třech měsících těhotenství.

Upozornění

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Parametry

Typ přípravkugel
Určeno prodospělé a dospívající
Na bolest zadano
Proti zánětuano
Síla přípravku20 mg
Hmotnost50 g
Přípravek je určen od14 let
Na bolest kloubůano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Léky na bolest, zánět a horečku GlaxoSmithKline