Hlavní obsah stránky

Vietnamská: Kuchařka s rodinným příběhem - Tuan & Lan

  • kniha Vietnamská: Kuchařka s rodinným příběhem - Tuan & Lan
kniha Vietnamská: Kuchařka s rodinným příběhem - Tuan & Lan

Vietnamská - Kuchařka s rodinným příběhem manželů Tuan & Lan, kteří v České republice úspěšně provozují vietnamská bistra byla vydána známým českým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Vietnamská kuchyně je oblíbená po celém světě díky tom, že je lehká, svěží, plná vůní a chutí, čerstvých surovin a je velmi snadná na přípravu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Sevruga

Popis

Vietnamská - Kuchařka s rodinným příběhem manželů Tuan & Lan, kteří v České republice úspěšně provozují vietnamská bistra byla vydána známým českým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Vietnamská kuchyně je oblíbená po celém světě díky tom, že je lehká, svěží, plná vůní a chutí, čerstvých surovin a je velmi snadná na přípravu. Najdete zde recepty na známé i méně obvyklé pokrmy plné masa, ryb a zeleniny. Nechybí ani sladké dezerty.  Tato vietnamská kuchařka

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2017
Druh kuchyněvietnamská
Počet stran200
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kuchařky a nápoje Nakladatelství Sevruga