Hlavní obsah stránky

Vega TS40-W 3in1

Motorový provzdušňovač s výkonem 6 HP Vega TS40-W 3in1 je vhodný na střední a větší pozemky. Disponuje pracovním záběrem 40 cm, sběrným košem o objemu 45 l, 17 dvojitými noži a dvěma válci s pružnými drátky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Motorový provzdušňovač s výkonem 6 HP Vega TS40-W 3in1 je vhodný na střední a větší pozemky. Disponuje pracovním záběrem 40 cm, sběrným košem o objemu 45 l, 17 dvojitými noži a dvěma válci s pružnými drátky. Tento prořezávací vertikutátor vám pomůže z půdy odstranit travní plsť, zbytky rostlin, plevele a provzdušní vrchní vrstvu zeminy. Díky tomu bude váš trávník hustší a plný života a bude preventivně chráněn proti tvorbě houbových chorob.

Klíčové vlastnosti
  • motor o výkonu 6 HP
  • ocelové šasi
  • dva výměnné válce
  • záběr sečení 40 cm
  • objem koše 45 l
  • hmotnost 32 kg

Motorový vertikutátor Vega TS40-W 3in1

Vertikutátor Vega TS40-W 3in1 s motorem Vega 6 HP o objemu 212 ccm pomůže vašemu trávníku zlepšit příjem živin, vláhy a vzduchu. Prořezává travní výběžky, podporuje hlubší prokořenění travin a nastartuje tak tvorbu nových výhonků. Provzdušňovač je vhodné použít na jaře a na konci léta. Den před údržbou a po provzdušnění je trávník vhodné dostatečně zalít. Provzdušňování také můžete spojit s přihnojením a dosetím nové trávy, aby byl váš trávník zelený a hustý.

pracovní válec Vega TS40-W 3in1
Systém 3 v 1

Systém 3 v 1 spočívá ve dvou výměnných válcích v kombinaci se sběrným košem. První pracovní válec je osazen 17 dvojitými noži a druhý pracovní válec je s 16 pružnými drátky.

Parametry

Druh pohonubenzínový
Maximální výkon4476 W
Sběrný košano
Šíře záběru40 cm
Pojezdne
Výměnné válceano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vertikutátory VeGA