Hlavní obsah stránky

VeGA VE34160

  • vertikutátor VeGA VE34160
vertikutátor VeGA VE34160

Elektrický multifunkční provzdušňovač VeGA VE34160 disponuje válcem s ocelovými noži, který zajišťuje provzdušňování, a válcem s ocelovými dráty na drátkování. Provzdušňovač má za účel snížit množství stařiny a mechu v nadzemní vrstvě a tím zvýšit cirkulaci vzduchu, rychlosti průsaku vody a živin do vegetační vrstvy a zároveň zvýšit přívod světla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Elektrický multifunkční provzdušňovač VeGA VE34160 disponuje válcem s ocelovými noži, který zajišťuje provzdušňování, a válcem s ocelovými dráty na drátkování. Provzdušňovač má za účel snížit množství stařiny a mechu v nadzemní vrstvě a tím zvýšit cirkulaci vzduchu, rychlosti průsaku vody a živin do vegetační vrstvy a zároveň zvýšit přívod světla. Vertikutace zároveň podporuje růst kořenového systému trávníku a působí preventivně proti tvorbě houbových chorob trávníku. Výměna válců je velmi snadná, pomocí bezpečnostní matky.

Parametry

Druh pohonuelektrický
Maximální výkon1600 W
Výměnné válceano
Šíře záběru34 cm
Sběrný košano
Hmotnost13 kg

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vertikutátory VeGA