Hlavní obsah stránky

Hecht 1848

Elektrický provzdušňovač s příkonem 1800 W Hecht 1848 je vhodný na střední a větší pozemky. Disponuje záběrem 40 cm, sběrným košem o objemu 55 l, 20 ocelovými noži a válcem s ocelovými drátky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHecht

Popis

Elektrický provzdušňovač s příkonem 1800 W Hecht 1848 je vhodný na střední a větší pozemky. Disponuje záběrem 40 cm, sběrným košem o objemu 55 l, 20 ocelovými noži a válcem s ocelovými drátky. Tento prořezávací vertikutátor vám pomůže z půdy odstranit travní plsť, zbytky rostlin, plevele a provzdušní vrchní vrstvu zeminy. Díky tomu bude váš trávník hustší a plný života.

Klíčové vlastnosti
  • elektrický provzdušňovač
  • pro plochy o velikosti 1200 m²
  • příkon 1800 W
  • záběr 50 cm
  • sběrný koš 55 l
  • ocelové nože

Elektrický vertikutátor Hecht 1848

Vertikutátor Hecht 1848 pomůže vašemu trávníku zlepšit příjem živit, vláhy a vzduchu. Prořezává travní výběžky, podporuje hlubší prokořenění travin a nastartuje tak tvorbu nových výhonků. Provzdušňovač je vhodné použít na jaře a na konci léta. Den před údržbou a po provzdušnění je trávník vhodné dostatečně zalít. Provzdušňování také můžete spojit s přihnojením a dosetím nové trávy, aby byl váš trávník zelený a hustý.

válec s noži vertikutátor Hecht 1848
Výkonný vertikutátor

Tento provzdušňovač o hmotnosti 13 kg vás jistě potěší téměř bezúdržbovým provozem. Stroj je vybaven dvaceti ocelovými noži a válcem s ocelovými drátky, které zajistí, že vám vertikutátor bude sloužit dlouhá léta.

madlo vertikutátoru Hecht 1848
Pomocník pro pohodlnou práci

Součástí vertikutátoru od výrobce Hecht je objemný koš o velikosti 55 l a pohodlné madlo. Pomocí voliče v přední části si jednoduše nastavíte hloubku prořezávání. Výměna válců uložených v ložiscích je také velmi jednoduchá. Snadný transport i skladování zaručí ergonomicky tvarovaná, měkčená a skládací madla. Samozřejmostí je i odlehčení pnutí přívodního kabelu.

Parametry

Druh pohonuelektrický
Maximální výkon1800 W
Sběrný košano
Šíře záběru40 cm
Pojezdne
Výměnné válceano

Články k tématu

Domácnost a zahrada7 nejlepších vertikutátorů v roce 2022

Rozhodli jste se, že letos uděláte vše proto, abyste v létě měli krásně zelený a udržovaný trávník? Už nemusíte vypalovat starou trávu, jak se to dělalo kdysi. Stačí, když si pořídíte vertikutátor.…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vertikutátory Hecht